Trafik magandaları sahnede

Kazaya neden olan otomobilin sürücüsü trafik magandalarının saldırısına uğradı.

Trafik magandaları sahnede

Erzurum'un Cumhuriyet Caddesi’nde meydana gelen maddi hasarlı zincirleme trafik kazasının ardından, kazaya neden olduğu iddia edilen otomobil sürücüsü, iki kişinin saldırısına uğradı. Trafik magandaları, korkudan otomobilinden inemeyen sürücüye hakaret yağdırdı, yumruk attı ve aracını tekmeledi.

1/ 4
Trafik magandaları sahnede

Olay, dün saat 15.30 sıralarında kentin en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde meydana geldi. Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi Kemal Sağlam yönetimindeki 25 LC 704 plakalı otomobilin neden olduğu iddia edilen zincirleme trafik kazasında üç araçta maddi hasar oluştu. Kazadan sonra 67 AK 925 plakalı otomobil sürücüsü A.E. ile yanında bulunan Z.E., olaydan sonra otomobilinin camlarını kapatan ve kapısını kilitleyen Kemal Sağlam'ın aracına saldırdı. Aracı tekmeleyen ve camları yumruklayan A.E. ile Z.E.’yi olay yerine gelen sivil bir polis kimliğini göstererek uzaklaştırıldı.

2/ 4
Trafik magandaları sahnede

Aracından inmeyen Kemal Sağlam, saldırganların gittiğini sanarak sivil polisle konuşmak için camı açtı. Bu sırada koşarak gelen saldırganlardan A.E., Kemal Sağlam’ı yumrukladı. Yüzünden hafif yaralanan Kemal Sağlam, Palandöken Devlet Hastanesi'ndeki tedavinin ardından polis merkezine giderek saldırganlardan şikayetçi oldu. Ekipler tarafından kısa sürede yakalanan A.E. ile Z.E., gözaltına alındı.
Cumhuriyet Savcılığı’nda ifadeleri alınan A.E. ile Z.E. serbest bırakıldı.

3/ 4
Trafik magandaları sahnede

4/ 4