Trafikte alev aldı!

Gaziantep’te, kadın sürücünün kullandığı otomobil halk otobüsüne çarpınca işte böyle alev aldı.

Trafikte alev aldı!

GAZİANTEP’te, kadın sürücünün kullandığı otomobil halk otobüsüne çarpınca alev aldı. Sürücü kendini dışarı atarak kurtarırken, alevler içinde hareket eden otomobili bir trafik polisi güçlükle durdurarak faciayı önledi.

1/ 7
Trafikte alev aldı!

Atatürk Bulvarı Gaziantep Lisesi önünde dün gece meydana gelen kazada 30 yaşındaki Zehra Güvenler yönetimindeki 34 SOF 46 plakalı otomobil, kontrolsüz girdiği kavşakta Orhan Ö., yönetimindeki 27 H 0129 plakalı halk otobüsüne çarptı. Kaza sonrası otomobilden inen Güvenler, hasarını kontrol ettikten sonra aracını kenara çekmek istedi. Bu sırada LPG’li otomobilde bir patlama oldu.

2/ 7
Trafikte alev aldı!

Patlama nedeniyle çevredeki vatandaşlar paniğe kapılırken, sürücü Zehra Güvenler otomobilden kendini dışarı attı. Alev topuna dönen ve otobüs durağında bekleyen yolculara doğru hareket eden otomobile bir trafik polisi hemen müdahalede bulundu. Otomobilin el frenini çeken trafik polisi kendisini de son anda dışarı attı. Büyük bir faciayı önleyen polisler, bu kez araçlarındaki yangın tüpleri ile alevlere müdahale etti.

3/ 7
Trafikte alev aldı!

Polisler alevleri kontrol altına almaya çalışırken olay yerine gelen itfaiye ekipleri LPG’li otomobili söndürdü. Yaşananları Mobese kameraları saniye saniye görüntüledi.

4/ 7