TT Arena'da dev zirve

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, eski kulüp başkanlarıyla Türk Telekom Arena’da bir toplantı yaptı.

TT Arena'da dev zirve

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, 1+1 yıl Avrupa’dan men cezası ile karşı karşıya kalmaları üzerine, kurtuluş formülünü masaya yatırmak için dün eski kulüp başkanlarıyla Türk Telekom Arena’da bir toplantı yaptı. 

Habertürk Spor

1/ 16
TT Arena'da dev zirve

23 Şubat’ta İsviçre’de yapılacak savunma toplantısına yönelik yol haritası tartışılırken Özbek, başkanlar ve eski yöneticilerin fikirlerini dinledi. Zirveden çıkan ana sonuç, iyi savunmayla bu tehlikenin bertaraf edilebileceği yönündeydi. HABERTÜRK, kapalı kapılar ardında konuşulanlara ve ‘kurtuluş formülleri’ne ulaştı. İşte taraftara ‘umut’ verici sözler: 

2/ 16
TT Arena'da dev zirve

‘MAZİYİ DEŞMEYE GEREK YOK’ 

“Hiç kimse geçmişe takılmasın, öyle oldu, böyle oldu diye birbirini suçlamasın. Bu saatten sonra maziyi deşmenin bir anlamı yok. Tablo da öyle göründüğü kadar vahim değil. Yeter ki iyi bir savunma hazırlayalım. Bu işten kurtulabiliriz, cezayı askıya alabiliriz.” 

3/ 16
TT Arena'da dev zirve

‘HİÇBİR SÖZÜMÜZÜ TUTMAMIŞIZ’ 

“UEFA’nın 3 yıllık izleme sürecinde hiçbir sözümüzü tutmamışız. Sözleşme maliyetleri ve transfer harcamaları konusunda uyarılara aldırış etmemişiz. Bu yüzden ceza kaçınılmaz gibi. Bizim stratejimiz, bunu dondurmak üzerine olmalı."

4/ 16