Tuğba Ekinci masaj salonu açıyor

Şarkıcı Tuğba Ekinci müzikten kazandığı ile çok farklı bir sektörde yatırım yapmaya hazırlanıyor.

Tuğba Ekinci masaj salonu açıyor

ÇATLAK DEĞİL EĞLENCELİYİM

- Çatlak değil, eğlenceli diyelim. Ama günlük hayatta her dakika eğlenceli olmak yemiyor. Delilikse yaptığım işle alakalı. Eğlence sektörü, insanları günlük hayatından uzaklaştırmak için kurulmuş bir sistem değil mi? Ben de onu yapmaya çalışıyorum.

1/ 12
Tuğba Ekinci masaj salonu açıyor

KÜFRÜ BASTIM

- Hayatım, ben onların hiçbirini durup dururken yapmıyorum. Bir ben miyim komşusuyla kavga eden? Tamam belki benim gibi kafa atan yok ama adam karısına çok sataşıyordu ve bir birikim vardı, tartıştık, ben de kafa attım! Instagram’da yaşanana gelirsek... O uygulamaya daha yeni katılmıştım. “Çok seksisin”, “Dudakların güzel” diyenlere önceleri sustum. Ama bir süre sonra dergilerdeki kadın olmadığımı göstermem gerektiğini düşündüm, küfrü bastım. Onlara mı kaldı benim seksiliğim?

2/ 12
Tuğba Ekinci masaj salonu açıyor

 Şarkı para babalarını övmüyor. İşadamları kendilerine kanacak kişilere duygusallarmış gibi gösterirler. Benim de birçok arkadaşım zengin olma hayaliyle ‘zengin avcısı’ olmaya çalıştı. Ama hepsi başladıkları noktaya geri döndü.

3/ 12
Tuğba Ekinci masaj salonu açıyor

VARSA BİR BABAYİĞİT ÇIKSIN SÖYLESİN

- Çevremde gördüklerimden... ‘Kraldan daha kral olabilirsen krallarla oturup kalkabilirsin’ diye bir laf vardır. Bana hiçbir kral sahip olamaz. Çünkü ben kraldan daha kralcıyım. Bu saate kadar kimse beni satın alamadı. Hiçbir erkeğin parasını yemedim. Varsa bir babayiğit, bu röportajdan sonra çıksın, söylesin.

4/ 12