Türkiye’nin en büyük eğlence parkı

Türkiye’nin en büyük eğlence parkı

Antalya'nın  turistik bölgesi Belek’te ’Türkiye’nin en büyük yaşam ve eğlence parkı’ sloganıyla Rixos World Parks & Entertainment bünyesinde kurulan ve 1 Temmuz’da kapılarını açan The Land of Legends Theme Park, tatilcilerden yoğun ilgi görüyor.

1/ 17
Türkiye’nin en büyük eğlence parkı

The Land of Legends Theme Park içindeki son teknoloji su kaydırakları, adrenalin dolu eğlenceler, 7’den 70’e ilgi çekiyor. Beyaz kum kaplı dalga plajı ve dalga havuzu, çocuklar için özel yapılan aktivite alanı ve kaydıraklar, Water Typhoon Coaster (su roller coasterı), cam bölmeli havuzun yanı sıra, mini hayvanat bahçesindeki kaplan, penguenlerin sergilendiği özel bölüm ilgi gören yerlerin başında geliyor.

2/ 17
Türkiye’nin en büyük eğlence parkı

Bir tatilin her yönünün mükemmel şekilde harmanlandığı benzersiz bir konsept olarak hayata geçirilen The Land of Legends Theme Park, etkileyici mimarisi ve eğlence dünyasının dahisi olarak bilinen Franco Dragone’nin yaratıcılığıyla yepyeni bir eğlence konseptinin öncülüğünü yapıyor.

3/ 17
Türkiye’nin en büyük eğlence parkı

Las Vegas, Macau, Paris, Wuhan, Dubai ve Rusya’da gerçekleştirdiği gösteriler 100 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Dragone Productions’ın kurucusu ve sanat yönetmeni Franco Dragone, eğlence dünyasının ihtişamını Land of Legends Theme Park ile Türkiye’ye taşıdı.

4/ 17