Türkiyenin en iyileri belirlendi

Türkiye'nin en iyileri belirlendi

Türkiyenin en iyileri belirlendi

En iyi fotoğraflar seçildi
National Geographic Türkiye’nin bu yıl Akmerkez sponsorluğunda düzenlediği Uluslararası Fotoğraf Yarışması sonuçlandı. Türkiye’nin önemli isimlerinden foto muhabiri Ara Güler, NTV program yapımcısı Oğuz Haksever, National Geographic Uluslararası Edisyonlar Fotoğraf ve Tasarım Editörü Darren Smith ve fotoğraf editörü Elizabeth Krist’ün yer aldığı Türkiye jürisi, National Geographic Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın Türkiye ayağında 5500 fotoğrafı değerlendirdi.

1. Mustafa Binol - İnsan

1/ 13
Türkiyenin en iyileri belirlendi

1410 katılımcının 5500’ü aşkın fotoğrafla katıldığı yarışma İNSAN, DOĞA, MEKÂN ve Akmerkez Özel Kategorisi PAYLAŞMAK olmak üzere dört kategoride gerçekleşti. Yarışmada ilk üç kategorinin birincileri Türkiye’yi National Geographic Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nda temsil etmeye hak kazandı. Akmerkez, özel kategorisi “PAYLAŞMAK” birincisini unutulmayacak bir Küba seyahati ile ödüllendirdi.

2. Gonca Çavdar - İnsan

2/ 13
Türkiyenin en iyileri belirlendi

3. Can Yalçın - İnsan

Ulusal Yarışma’nın İNSAN kategorisinde birincilik ödülünü Mustafa Binol alırken, Gonca Çavdar ikinciliği, Can Yalçın ise üçüncülüğü elde etti.

3/ 13
Türkiyenin en iyileri belirlendi

1. Ahmet Çetin - Doğa

DOĞA kategorisinin birincisi Ahmet Çetin, ikincisi Tamer Yılmaz ve üçüncüsü de Yasin Mortaş oldu.

4/ 13