Üniversiteli genci kiralık katile öldürtmüşler !

Üniversiteli genci kiralık katile öldürtmüşler !

Adana'da annesinin yanında kurşun yağmuruna tutulan üniversite öğrencisi 23 yaşındaki İsmail Kandemir Yaluk'un, terk ettiği sevgilisinin yeni erkek arkadaşının ailesi tarafından kiralık katile öldürtüldüğü iddia edildi. Cinayeti "aile itibarımız zedelendi" diyerek azmettirdiği ileri sürülen aynı aileden 6 kişi yakalandı, kiralık katil aranıyor.

1/ 10
Üniversiteli genci kiralık katile öldürtmüşler !

Merkez Çukurova İlçesi'nin Mahfesığmaz Mahallesi'nde 13 Mayıs'ta meydana gelen olayda, Mersin Üniversitesi'nde okuyan İsmail Kandemir Yaluk, akraba ziyaretinden dönüp, evine girerken silahlı saldırıya uğradı. Annesi Aysel Yaluk'un gözleri önünde vücuduna isabet eden 5 kurşunla ağır yaralanan Yaluk, kaldırıldığı hastanede öldü. İsmail Kandemir Yaluk'un cenazesi, otopsinin ardından Akkapı Mezarlığı'nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

2/ 10
Üniversiteli genci kiralık katile öldürtmüşler !

Saldırının ardından çalışma başlatan Cinayeti Bürosu ekipleri, saldırının kız yüzünden gerçekleştiğini belirledi. İddiaya göre İsmail Kandemir Yaluk, lise yıllarından beri sevgili olduğu S.Y.'nin, cep telefonunda Muhammet Emin Kahraman ile yazışmalarını gördü. Sevgilisinin kendisini aldattığını düşünen Yaluk, aynı üniversitede okuyan kız arkadaşından 6 ay önce ayrıldı. Muhammet Emin Kahraman ile girdiği ilişkiden pişman olan S.Y., 7 yıllık sevgilisi olan Yaluk'a ile tekrar bir araya gelmek istedi. Yaluk ise barışma teklifini kabul etmedi.

3/ 10
Üniversiteli genci kiralık katile öldürtmüşler !

Muhammet Emin Kahraman de, S.Y.'nin eski sevgilisi ile görüştüğünü öğrendi. Bunun da dedikodusunun yapıldığını haber aldı. Olayı doğrulayan S.Y., eski sevgilisine dönmek istediğini söyledi. Kız arkadaşının ayrılmak istemesi üzerine öfkeye kapılan Muhammet Emin Kahraman, İsmail Kandemir Yaluk'u, "Sevgilimle bir daha görüşmeyeceksin. Seni öldüreceğim" diyerek tehdit etti. Mersin'in Tarsus İlçesi'nde oturan Muhammet Emin Kahraman'ın ailesi de olayı öğrendi.

4/ 10