Uzaydan bile görüldü

Atlantis Palm Jumeriah Oteli için yapılan 23 milyon dolarlık açılış uzaydan bile görülebildi.

Uzaydan bile görüldü

Güney Afrikalı turizm yatırımcısı Sol Kerzner'in Dubai'de yaptırdığı Atlantis Palm Jumeriah Oteli için 23 milyon dolar harcayarak yaptırdığı "uzaydan bile görülebilen" açılış partisi muhteşem bir organizasyonla gerçekleşti.

1/ 10
Uzaydan bile görüldü

Dubai'deki insan yapımı Palmiye Adaları'ndaki Palm Jumeirah'ta inşa edilen bin 500 odalı otelin açılışına aralarında Hollywood yıldızları, modelleri, devlet adamları ve milyarder işadamlarının da bulunduğu 2 binden fazla davetli çağırıldı.

2/ 10
Uzaydan bile görüldü

Açılış partisinde sahne alan şarkıcı Kylie Minogue, 45 dakika boyunca Atlantis davetlilerine şarkılarını seslendirdi. Güzel yıldıza, bu küçük konser için yaklaşık iki buçuk milyon dolar gbi rekor bir miktarda ön ödeme yapıldığı belirtilmişti.

3/ 10
Uzaydan bile görüldü

Sahnede her dakikası 49 dolara mal olan Kylie Minogue, 113 dansçısıyla göz alıcı bir performans ortaya koyarken sahne dekoru ve ışıklandırma sistemi, izleyenlenlere muhteşem bir görsel şölen yaşattı.

10 şarkı söyleyen Kylie, 45 dakika boyunca birden fazla kostümle sahnede yer aldı.

Bu yıl gerçekleşen Pekin Olimpiyatları'ndaki bilgisayarla çoğaltılmış 1 milyon havai fişeğin neredeyse yedi katı büyüklüğünde bir fişek gösterisi de partideki göz kamaştıran ayrıntılar arasındaydı. Edinilen bilgiye göre bu şov için tam tamına 10 milyon dolar harcandı.

4/ 10