VIP minibüsle tarlada fuhuş

VIP minibüsle tarlada fuhuş

VIP minibüsle tarlada fuhuş

Konya'nın Çumra İlçesi’nde polis tarafından VİP minibüsle tarlada fuhuş yaptırdığı öne sürülen şebekeye yönelik yapılan operasyonda, şebekenin elebaşı olduğu iddia edilen baba, 2 oğlu, Gürcistan uyruklu eşiyle birlikte toplam 8 kişi gözaltına alındı. Aralarında Gürcistan uyrukluların da bulunduğu 8 kadının da mağdur sıfatıyla ifadesine başvuruldu.

1/ 10
VIP minibüsle tarlada fuhuş

Çumra Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, kadınları para karşılığı erkeklerle ilişkiye girmeye zorladığı iddia edilen şebekeye yönelik operasyon düzenledi. 5 ay süren teknik ve fiziki takip sonucu Çumra İlçesi’ndeki bir çiftlikte yaşayan ve şebekenin elebaşı olduğu öne sürülen O.K., oğulları B.K. ve Z.K., Gürcistan uyruklu eşi K.K., Alemdar Mahallesi Muhtarı S.D. ile şebeke üyeleri M.K. O.Ö. ve M.Ş. dün eş zamanlı düzenlenen operasyonda gözaltına alındı. Operasyon kapsamında şebeke tarafından erkeklerle para karşılığı ilişkiye girmeye zorlandığı öne sürülen ve aynı çiftlikte yaşayan aralarında Gürcistan uyrukluların da bulunduğu 8 kadının da mağdur sıfatıyla ifadesine başvuruldu.

2/ 10
VIP minibüsle tarlada fuhuş

KOD, ’MISIR TARLASI’ 
 
Şebekenin, içinde yatak bulunan özel hazırlattığı VİP minibüsle Çumra ilçe merkezi ile Fethiyeve Alemdar Mahalleleri arasındaki üçgende boş tarlalarda fuhuş yaptırdığı öne sürüldü. Kendilerini arayan müşterilerine ’Mısır tarlasında çalışıyoruz’ deyip, bulundukları ekili olmayan tarlalara yönlendirdikleri ve isteyenlere burada minibüs içinde kadınlarla ilişkiye girmeyi sağladıkları öne sürüldü.

3/ 10
VIP minibüsle tarlada fuhuş

FUHUŞTAN KAZANDIĞI İLE 800 DÖNÜM TARLA ALMIŞ 
 
Şebekenin 8 kadın sayesinde günde yaklaşık 5 bin lira kazanç elde ettiği ve her bir kadını günde 10- 12 kişiyle ilişkiye girmeye zorladığı iddia edildi. Şebeke elebaşı O.K.’nin fuhuştan elde ettiği yaklaşık 1 milyon lirayla ilçedeki farklı yerlerden 800 dönüm tarla satın altığı ve bu tarlaları ürün ektirdiğini iddia edildi.

4/ 10