Yeşil sahaların en güzel yengeleri

Yeşil sahaların en güzel yengeleri

Sibel ARNA
Asena Erkin, Caner Erkin’den boşanıp Asena Atalay olunca hepimizi aldı bir telaş. Şimdi hangi futbolcu eşinin kıyafetlerini çekiştirip, kullandığı arabanın fiyatını dilimize dolayacağız? Neyse ki telaşımız uzun sürmedi, hafta içi Lamborghini ile eğlenmeye çıkan Yağmur Sarıoğlu ile Hatice Gönül ‘Vınn Yengeler’ olarak hayatımıza girdi. Bir Asena değiller belki ama maç devam ediyor. İşte önümüzdeki günlerin en konuşulacak 11 yengesi.

1/ 13
Yeşil sahaların en güzel yengeleri

KALBİMİZİN BİR NUMARALI YENGESİ: YOLANTHE CABAU (GALARASARAY)
Türkiye’nin kanının en çok kaynadığı yabancı futbolcu eşi kesinlikle Wesley Sneijder’ın eşi Yolanthe Cabau. Çok çabuk adapte oldu: çat kapı gelebilecek misafirler için fazla fazla yemek pişirdi, kuaför muhabbetini çok sevdiğini açıkladı, tabak tabak mantı yedi. Ekimde anne olan Yolenthe şimdilerde sahalara geri dönmeye hazırlanıyor. Hamilelikte aldığı 20 kiloyu verir vermez bir inşaat markasının reklamında oynadı.

2/ 13
Yeşil sahaların en güzel yengeleri

UÇAK KULLANAN YENGE: YAĞMUR YILMAZ SARIOĞLU (GALATASARAY)
Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Yılmaz Sarıoğlu futbolcu eşi tipolojisinin çok dışında... Geçen yıl Atlas Global’de ikinci pilot olarak göreve başladı. Saçlarını toplayıp, üniforma giydiği an maskülen bir görünüme bürünüyor. Saçları açık ve fönlüyken oldukça feminen bir kadın. Pek stil sahibi sayılmaz: Siyah yırtmaçlı eteğin üstüne spor şapka takabiliyor. Tanınmamak için yapıyorsa biri söylesin daha çok dikkat çekiyor.

3/ 13
Yeşil sahaların en güzel yengeleri

HÂLÂ ESMER KALMASINA ALKIŞ: HATİCE GÖNÜL (FENERBAHÇE)
Gökhan Gönül’ün eşi Hatice Gönül lüks araba sevenlerden. Aston Martin kullanıyor. Eşleri rakip takımlarda oynamalarına rağmen Yağmur Sarıoğlu ile çok yakın. Hatta Lamborghini’li Beyoğlu turundan sonra adları ‘Vınn Yengeler’e çıktı. Uzun boylu ve alımlı. Saçlarını herkes gibi sarıya boyatmaması alkışı hak ediyor. Ancak kankası gibi o da giyim konusunda kafası karışık. Kaşları da çok ince. Acilen kalınlaştırma gerekiyor.

4/ 13