Yılbaşı akşamı TVde ne var?

Yılbaşı akşamı evde oturanlar için TV programları...

Yılbaşı akşamı TVde ne var?

Geniş Aile’de yılbaşı coşkusu var

31 Aralık Perşembe Kanal D / 20:00

Cevahir ile Ulvi, Şuküfe’nin müdürlüğünde çalıştıkları için çok bozukturlar. Kuddusi şikayetleri dinlemez ve mantıcı dükkanı kâra geçinceye kadar Şuküfe’nin müdür kalacağını açıklar. Nazan ile Mürsel de yılbaşını ilk kez dışarıda kutlamak için plan yaparlar. Muazzez ise bütün çocukları toplayıp, ailece yılbaşına girmek üzere organize olmuştur. Zekai, Pırıl’ın Tayanç’ın yeni yıl partisine gideceğini öğrenince küplere biner ve onu engellemenin ya da partiye gidebilmenin yollarını arar. Koyu Bilal mantı dükkanı açarak üstünlük sağlayan Cevahir’i ezebilmek için Devir’in kahvesinde yılbaşı partisi düzenler ve Ziynet Sali’yi çıkaracağını iddia eder. Bunu duyan Cevahir de hemen karşı atağa geçer. Koyu Bilal’in partisini rezil etmek için büyük bir organizasyona girer. Ancak Cevahir ve Koyu Bilal’in bitmeyen rekabeti sayesinde mahallede unutulmaz bir gece yaşanır. Yeni yıla Geniş Aile sürprizlerle girer.

1/ 11
Yılbaşı akşamı TVde ne var?

Yılbaşı Özel BKM Mutfak

31 Aralık Perşembe Kanal D/ 22:15

BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” Yılbaşı Özel Bölümü” ile ekrana geliyor.Sazlı, sözlü, dansözlü şahane bir eğlence!BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” “yılbaşı özel bölümü” ile ekrana geliyor. Kanal D 2010’u, neşe ile karşılıyor. Ekranların en eğlenceli programı “Çok Güzel Hareketler Bunlar”, yılın en eğlenceli, en şakalı, en şarkılı bölümünü yılbaşı gecesi için hazırladı!

Zeynep Casalini, Ayşe Özyılmazel ve Funda Arar sürpriz performanslarıyla yılbaşı skeçlerinde rol aldılar! Çekimlerde seyirciyi şaşırtan performansları, yılbaşı gecesi de izleyiciyi şaşırtacak!“Çok Güzel Hareketler Bunlar”, sadece yılbaşı konulu skeçlerle ekrana gelecek ve final, geçen yıl olduğu gibi BKM Mutfak korusunun, çok özel repertuarlarıyla verdikleri mini konser ile sona erecek.

Yılbaşı gecesinin klasiği gece çalışan taksi şoförlerinin hikayesinden, karakolda sonlanan yılbaşı gecelerine, yeni bir yıla yeni bir yüz ile girmek isteyenlerin estetik maceralarından, geceyi bankamatiklerde geçirenlere birbirinden eğlenceli skeçler, BKM Mutfak yorumuyla yeni yılı karşılayacak. Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın kahkaha ve eğlence dolu “Yılbaşı Özel Bölümü”nü sakın kaçırmayın!

2/ 11
Yılbaşı akşamı TVde ne var?

Yerli Mali Yılbaşı

31 Aralık Perşembe 20.00 STAR

20.00’da ekrana gelecek olan Yerli Mali Yılbaşı’nda, Mehmet Ali Erbil, Günay Karacaoğlu ve Tarık Pabuçcuoğlu gibi önemli isimler bir araya geliyor.

Birol Güven ve ekibinin yazdığı ve memleketten 2010 yılbaşı manzaralarını anlatan skeçlerde ustaların yanı sıra genç yetenekler de rol alıyor.

Tarihteki ilk yılbaşından gündemin popüler sunucusu Saba Tümer tiplemesine kadar tüm konu ve konuklar bu özel akşamda Star TV ekranlarında buluşuyor. Tiyatrocu yanıyla ilk kez ekrana gelen Mali, 9 farklı tiplemeyle izleyenlere bir kahkaha tufanı yaşatıyor.

3/ 11
Yılbaşı akşamı TVde ne var?

Hadise Show 2010

31 Aralık Perşembe 22.00 STAR

2009’un en medyatik ünlüsü seçilen (Kaynak: MTM) HADİSE, yılbaşında sadece Star’da! Star TV için özel çekilen ve gerek dansı, gerek kostümleriyle gündeme oturan HADİSE 2010 Show, saat 22.10’da başlıyor.

Birbirinden güzel şarkılarını Star TV için seslendiren Hadise, ayrıca “Kahraman” isimli şarkıda sevgilisi Sinan Akçıl’la düet yapıyor. Hadise’nin muhteşem bir performans sergilediği HADİSE 2010 Show’un tamamı ise yeni yılın ilk saatlerinde ekrana geliyor.

4/ 11