Yılbaşı ekranında ne var ?

Yeni yıl gecesi televizyon izleyecekler için her kanalda farklı bir alternatif var.

Yılbaşı ekranında ne var ?

KANAL D'DE KAHKAHA DOLU BİR GECE

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' yılbaşı gecesi özel bir bölümle ekrana geliyor. Hepsi birbirinden eğlenceli 12 yeni yıl skeci ve ünlü konukları ile bomba gibi bir eğlence izleyiciyi bekliyor. Yeni yıl temalı ve hepsi de birbirinden eğlenceli skeçlerde BKM Mutfak ekibinin yanı sıra, çok ünlü konuklar da rol alacak.

BKM Atölye öğrencilerin, Yılmaz Erdoğan'ın yanı sıra, eski ustalarının önünde de sahneleyecekleri ”Yılbaşı Özel” bölümü skeçleri, tüm hocaları tarafından değerlendirilecek.

Beyaz, Ersin’e karşı!
Bu özel bölümde konuk oyuncular bu kadarla da sınırlı değil! Talk show programlarının ustalarından

Beyazıt Öztürk de “Yılbaşı Özel” bölümünde BKM sahnesinde olacak, üstelik de Ersin'e karşı!
Yeni yıl korosu ile yeni yıl şarkılarına kendi yorumunu ekleyen BKM Atölye, yılbaşı hindisinden Noel

Baba'ya, ev partilerinden erkek erkeğe dışarıdaki kutlamalara ve elbette dansöze kadar yeni yıl denince akla gelen her şeyi
mizah penceresinden yılbaşı ekrana taşıyacaklar. Kahkahalarla izleyeceğiniz, eğlencesi garantili, bu özel ve şahane bölümü sakın kaçırmayın!

1/ 13
Yılbaşı ekranında ne var ?

Anadolu Ateşi ve Hepsi kızları da sahnede!
BKM Atölye ekibi bu özel bölümde sahneyi; Anadolu Ateşi ve Hepsi kızları ile de paylaşacaklar.

2/ 13
Yılbaşı ekranında ne var ?

BEYAZ'DA YILBAŞI EĞLENCESİ

Beyaz Show Yılbaşı Özel’in konukları; Özcan Deniz, Kibariye, Nurgül Yeşilçay, Melis Birkan ve Murat Yıldırım. 2008’in en güzel son, 2009’un ise en güzel ilk programı olan “Beyaz Show Yılbaşı Özel”e; fantezi müziğin güçlü yorumcularından ve başarılı oyuncu Özcan Deniz, sıcaklığı, samimiliği ve güler yüzlülüğüyle herkesin sevgisini kazanan, güçlü yorumuyla da sevenlerinin gönlünde taht kuran, sevilen sanatçı Kibariye, Türk sinemasının en iyi oyuncularından olan, her rolün hakkını vererek başarısını daha da katlayan Nurgül Yeşilçay, 2008 yılına damgasını vuran “Issız Adam” filminin Ada’sı, başaralı oyuncu Melis Birkan ve Kanal D’de ekrana gelen “Asi” dizisinin yakışıklı ve başarılı oyuncusu Murat Yıldırım konuk oluyor.Beyaz’ın yılbaşına özel hazırladığı birbirinden şahane sürprizlerin de ekrana geleceği, bu çok özel ve muhteşem programı sakın kaçırmayın!

3/ 13
Yılbaşı ekranında ne var ?

TRT'DE HADİSE VAR

Yılbaşı gecesinde TRT ekranlarını renklendirecek olan ünlü şarkıcı ilk kez Eurovision şarkısını da seslendirecek. 2008'e Tarkan'la giren TRT'nin bu yılki sürprizi Hadise. Şarkıcı, ücret almadan çıkacağı TRT ekranında Eurovision şarkısını seslendirecek.

Geçtiğimiz seneki yılbaşı programında Tarkan'la anlaşarak çok konuşulan TRT yetkililerinin bu yılki sürprizi Hadise oldu. Takvim'n haberine göre, 2009'a gireceğimiz akşam TRT ekranında boy gösterecek olan seksi şarkıcı, mini bir şovla hayranlarına unutmayacakları bir gece yaşatacak.Bu sene ülkemizi Eurovision'da temsil edecek olan Hadise, yarışma için hazırladığı parçayı da ilk kez yeni yıl akşamı görücüye çıkartacak. Eski şarkılarınan yanı sıra Eurovision için hazırladığı 3 yeni parçayı da seslendirecek olan Hadise, böylece Eurovision öncesi halkın nabzını yoklamış olacak.

4/ 13