Yılın iş insanları belli oldu

Yılın iş insanları belli oldu

Yılın iş insanları belli oldu

Boğaziçi Üniversitesi, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı’yı yılın iş kadını, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’i ise yılın iş adamı olarak seçti. Ödül töreni 21 Kasım’da gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Kulübü, her sene Yılın İş Adamı ve İş Kadını dallarında verdiği ‘Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri'ne bu yıl yeni kategoriler ekledi. Bu yıl Yılın İş Kadını Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Yılın İş Adamı Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker seçildi. Ödüller "Management Study with Executives" (MSE) iş dünyası, yöneticilik ve liderlik konferansı dahilinde üyeleri ve mezunları arasındaki anketler sonucu belirlendi.

1/ 15
Yılın iş insanları belli oldu

TÖREN 21 KASIM’DA

Ödül töreni, 21 Kasım Cumartesi akşamı Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Etkinlik katılımcıları ile birlikte yapılacak kokteylin ardından Boğaziçi İş Dünyası Ödülleri sahiplerine verilecek. Geçtiğimiz yıllarda Suzan Sabancı Dinçer, Ahmet Nazif Zorlu, Emine Sabancı, Murat Ülker ve Mehmet Ali Aydınlar gibi alanında lider isimleri bir araya getiren etkinlikte bu yıl da üniversite öğrencileri, farklı alanlarda öncü isimler ile tanışmak ve yılın en prestijli iş dünyası ödüllerinin kazananlarıyla bir arada bulunma şansı elde edecek. Geceye katılmak için Boğaziçi Üniversitesi ya da diğer üniversitelerden öğrencilerin www.bounenso.com adresinden başvuruda bulunması gerekiyor.

2/ 15
Yılın iş insanları belli oldu

ÖDÜL ALAN İSİMLER ŞÖYLE

Yılın İş Kadını: Begümhan DOĞAN FARALYALI

3/ 15
Yılın iş insanları belli oldu

Yılın İş Adamı: Murat ÜLKER

4/ 15