Yol ortasında kadına şiddet

Yol ortasında kadına şiddet

Kocasıyla birlikte yolculuk eden kadın, otomobilden inmek isteyince feci şekilde dayakyedi. 

Antalya'da, Suriye uyruklu bir kişi, iki çocuğunun gözleri önünde karısını dövdü. Olay, öğle saatlerinde Konyaaltı ilçesi, AkdenizBulvarı sahil kesiminde meydana geldi.

1/ 6
Yol ortasında kadına şiddet

İhlasHaber Ajansı kameralarına yansıyan olayda, Gaziantep plakalı bir otomobilde, Suriye uyruklu, ismi belirlenemeyen kişinin kullandığı aracın kapısını açan kadın inmek istedi. Bunu gören adam, hemen otomobili sağa çekti.

2/ 6
Yol ortasında kadına şiddet

Otomobilden inen kadını yakalayan adam karısının kolunu büküp iteledi. Canı yanan ve bağıran kadın, bu defa aracın arka kapısını açıp içeride bulunan 7 yaşlarındaki çocuğunu araçtan indirdi ve aracın içindeki eşyaları dışarı atmaya başladı. Bunu görünce daha da sinirlenen kocası, bu defa kadının kafasını yumrukladı.

3/ 6
Yol ortasında kadına şiddet

Acı içinde kıvranan kadın, kaldırıma oturup bağırmaya başladı. Bu arada olayı görüntüleyen gazetecilerin farkına varan koca tepki gösterdi ancak bir taraftan da yerdeki eşyalarını toplamaya devam etti. Kadın, bir anda oturduğu yerden kalkıp hızlı adımlarla kaldırımda tek başına ilerlerken, adam da rahat tavırlarıyla eşyaları toplamaya devam etti.

4/ 6