Yüzen iskele yaptılar

Bulgar açık alan sanatçısı Christo Vladimirov Javacheff, Italya'nın Brescia kentindeki Iseo Gölü kıyısında bulunan Sulzano Köyü ile göldeki Momte Isola adası arasına yüzen küpler yerleştirerek ada ile köyü birbirine bağlayan bir eser yaptı. Eseri çok sayı

Yüzen iskele yaptılar

Bulgar açık alan sanatçısı Christo Vladimirov Javacheff, Italya'nın Brescia kentindeki Iseo Gölü kıyısında bulunan Sulzano Köyü ile göldeki Momte Isola adası arasına yüzen küpler yerleştirerek ada ile köyü birbirine bağlayan bir eser yaptı.

1/ 31
Yüzen iskele yaptılar

İtalya’nın kuzeyindeki Iseo Gölü’nde Bulgar sanatçı  Christo Vladimirov Javacheff’in projesi kapsamında yüzen küpler kullanılarak 3  kilometrelik yürüme yolu oluşturuldu. 

2/ 31
Yüzen iskele yaptılar

Ülkenin kuzeyindeki Lombardiya bölgesinde yer alan Iseo Gölü,  “Christo” adıyla bilinen 81 yaşındaki Bulgar sanatçı Javacheff’in son çalışmasına  ev sahipliği yaptı.

3/ 31
Yüzen iskele yaptılar

Javacheff’in son projesi kapsamında, Iseo Gölü kıyısındaki Sulzano  kasabasından, gölün ortasındaki Monte Isola ve San Paolo adaları arasına 200 bin  adet yüzer küp kullanılarak 3 kilometre uzunluğunda yürüme yolu yapıldı.

4/ 31