Zeynepin esrarengiz ölümü..

21 yaşındaki Zeynep, yakınları tarafından evinde ölü bulundu..

Zeynepin esrarengiz ölümü..

İZMİR'in Balçova İlçesi'nde, ev arkadaşı ile birlikte kalan üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Zeynep Özge Tok, yakınları tarafından evinde ölü bulundu. Eve giderken arkadaşlarına bacaklarının ağrıdığını ve kendini yorgun hissetiğini söyleyen Tok'un vücudunda darp veya yara izi bulunmadı.

1/ 7
Zeynepin esrarengiz ölümü..

Olay, dün saat 19.00 sıralarında ortaya çıktı. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi Zeynep Özge Tok'u, birlikte alışverişe gitmek için öğle saatlerinde cep telefonundan arayıp konuşan annesi Makbule Tok ve dayısı Mustafa Gürel, akşam saatlerinde buluşmak için Balçova'ya gitti.

2/ 7
Zeynepin esrarengiz ölümü..

Zeynep Özge Tok'u tekrar cep telefonundan arayan annesi ve dayısı yanıt alamayınca evinin yakınındaki alışveriş merkezine gitmiş olabileceğini düşünüp, bir süre de burada aradı.

3/ 7
Zeynepin esrarengiz ölümü..

Genç kızı burada bulamayan Makbule Tok ile Mustafa Gürel, Teynep Özge Tok'un aynı bölümde okuyan arkadaşı 21 yaşındaki Vasfiye Akar ile birlikte kaldıkları Dalya Sokak Numara 9, Kat 1'deki evine gitti.

4/ 7