Zeynep'in son görüntüleri ortaya çıktı

Kırklareli'nde boğulup, başına tuğlayla vurularak öldürülen 11 yaşındaki Zeynep Esen'in son görüntüleri ortaya çıktı.

Zeynep'in son görüntüleri ortaya çıktı

Kırklareli'nde dün gece metruk binada cesedi bulunan Zeynep Esin'in (11) katil zanlısı olduğu iddiasıyla 13 suçtan kaydı bulunan teyzesinin oğlu Kerem S. (28), gözaltına alındı. Yapılan otopside Zeynep Esin'in boğularak ve başına tuğla ile vurularak öldürüldüğü belirlendi.

1/ 26
Zeynep'in son görüntüleri ortaya çıktı

Yayla Mahallesi'nde yaşayan Sezer ve Elif Esin çifti, Teyfik Fikret Yatılı Ortaokulu 5'inci sınıf öğrencisi olan kızları Zeynep'ten gün boyu haber alamayınca akşam saatlerinde polise başvurdu. Polis ve jandarma ekipleri, Zeynep Esin için kentte arama çalışması başlattı. Kırklareli Valiliği'nin de resmi sosyal paylaşım sitesinden duyurduğu çalışmalara, çok sayıda vatandaş da katıldı. Yaklaşık 7 saatlik çalışmanın ardından Zeynep Esin'in evlerine yaklaşık 2 kilometre mesafedeki, Bademlik Mahallesi'nde metruk bir binada cesedi bulundu.

2/ 26
Zeynep'in son görüntüleri ortaya çıktı

Acı haberi alan Esin çifti, fenalık geçirdi. Sezer ve Elif Esin ambulansla Kırklareli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

3/ 26
Zeynep'in son görüntüleri ortaya çıktı

BOĞULUP, BAŞINA TUĞLAYLA VURULMUŞ
Zeynep Esin'in cenazesi, incelemenin ardından morga kaldırıldı. Yapılan otopside Zeynep Esin'in boğularak ve başına tuğla ile vurularak öldürüldüğü belirlendi.

Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, sabah saatlerinde Zeynep Esin'in teyzesinin oğlu Kerem S.'yi gözaltına aldı.

4/ 26