Son fotoğraf

Son fotoğraf

Fotoğraflara baktığınızda hiçbir sorun yok. Her şey gayet normal gibi. Ancak bu footğarflardan önce ve sonrasında yaşananlar kan donduracak cinsten. ABD'nin New Jersey eyaletinde, ormannda gezinen 22 yaşındaki Darsh Patel isimli gencin çektiği son görüntü ise kendisine saldıran siyah ayının fotoğrafı oldu.

1/ 44
Son fotoğraf

Uzmanlar, bölgede ayının insanlara saldırmasının çok nadir yaşandığını ifade ediyor.

2/ 44
Son fotoğraf

Patel'in cep telefonu, saldırının yaşandığı New York şehrinin yaklaşık 65 kilometre kuzeybatısında bulunan Apshawa Korusu'ndaki ormanlık alanda bulunmuştu.  Polis ise telefonun üzerinde ısırma izleri olduğunu açıklamıştı.

3/ 44
Son fotoğraf

James Dean'in "Küçük P.ç" lakaplı yeni Porsche Spyder'ı ile çekilmiş son fotoğrafı.James Dean, bu otomobille bir yarışa hazırlanıyordu ve araçla sadece dokuz gün geçirebildi. Sonrasında bir trafik kazasında hayatını kaybetti."Lanetli" sıfatıyla anılan otomobilin hikâyesine bakınca siz de hak vereceksiniz.1. Kazadan sonra bir tamirhaneye çekilen arabanın motoru yerinden çıkıp düştü ve bir tamircinin iki bacağını birden kırdı.2. Arabanın motorunu satın alan bir doktor motoru yarış arabasına taktırdı. Ancak kısa bir süre sonra bir yarış esnasında öldü. Aynı yarışta James Dean'inarabasının şaftının takılı olduğu bir araba da kaza yaptı ve onun sürücüsü de hayatını kaybetti.3. Dean'in Porsche'u tamir edilip tamirhaneden çıkartıldıktan bir süre sonra tamirhane yandı.4. Daha sonra Sacramento'da sergilenen araba bulunduğu platformdan düştü ve geç bir çocuğa çarparak çocuğun kalçasının kırılmasına neden oldu.5. Oregon'da arabanın taşındığı TIR'ın römorku yerinden çıktı ve bir dükkana girdi.6. Son olarak 1959"da çelik destekler üzerinde duran araba gizemli bir şekilde 11 parçaya bölündü.

4/ 44