10 garip seks kazası

10 garip seks kazası

10 garip seks kazası


Bazen insanlar partnerlerinden fazla çılgın ve deneysel fanteziler talep edebiliyor. Maalesef bunlar istenmeyen ağır yaralanmalara da sebep olabiliyor.
 
New York Daily News’in raporuna göre her hafta bir hastane, en az 2 tane vahşi sekse bağlı yaralanma olayına tanık oluyor. İşte New York Daily News'un bu raporlara dayanarak derlediği son zamanlarda yaşanmış en sert 10 seks yaralanması…
 

1/ 23
10 garip seks kazası

10. Aşk ısırığı ters gitti – Yeni Zelanda

Sevgilinin üzerinde ısırık izi bırakma, genellikle ergenlik dönemindeki gençlerin meraklısı olduğu bir harekettir. Vampir olmadığınız sürece sevdiğiniz kişinin üzerinde ufak bir sevgi işareti bırakmakta sorun yok gibi duruyor. Ancak 40’lı yaşlarındaki Yeni Zelandalı çift için işler biraz beklemedikleri şekilde gitti.

2/ 23
10 garip seks kazası

Ocak 2011’de karısını boynundan ısırmak isteyen kocanın bu hareketi, yoğun bir kan pıhtılaşmasına ve bu kanın kalbine giderek kadının sol kolunun felç olmasına sebebiyet verdi. Aceleyle hastaneye gittiler ve doktoru Teddy Wu pıhtılaşmanın sebebinin aşk ısırığı olduğunu doğruladı.

3/ 23
10 garip seks kazası


9. Unutulmaz bir öpücük – Çin
 
Öpüşmenin zararsız olduğunu düşünen kim varsa bir daha düşünmeli. Aralık 2008’de genç bir Çinli çift öpüşürken dudakları kilitlendi ve oluşan basınç sebebiyle kadının kulak zarı çatladı. Belki de genç adam biraz fazla heyecanlıydı.
 

4/ 23