10 klasik erkek yalanı

10 klasik erkek yalanı

10 klasik erkek yalanı

'Ben klasik bir erkek değilim' diye bağırıyorsanız, tamam. Siz klasik bir erkeksiniz. Bunu kabullenin. Çok da üzülmeyin. Söylediğiniz bütün klasik yalanlar ifşa oldu. Hazırsanız başlayalım.

1/ 13
10 klasik erkek yalanı

SORUN SENDE DEĞİL, BENDE…
ANLAMI: ARTIK SENİNLE YATMAK İSTEMİYORUM

 

Ayrılık zor iş. Şimdi kim uğraşacak ilişkiyi masaya yatır, olayları geri sardır vs. Kendiliğinden bitse de gitsek yaparsınız. Tam karar veremez, öyle sürümcemeye bırakır belki yırtarım diye düşünürsünüz. Ama o işler öyle olmaz. Kadın dediğin aptal değildir. Aptal yerine konulmak ise en sevmediği... Şair bile ayrılık sevdaya dahil demiş, ne diye kasıp duruyorsunuz? Kaçmak değil, bitti diyebilmek erkekliğin şanıdır. Net olun. Netlik iyidir, yanaklarınıza kan verir.

2/ 13
10 klasik erkek yalanı

O MESAJLARI HATIRLAMIYORUM…
ANLAMI: SENDEN GEÇTİM, ALTYAPIYA BAŞLADIM

 

"Merhaba bekarım, kedim var, seninle uyuşuruz çünkü sevgilinden ayrılmışsın KIPS' (Yer: Facebook, Tarih: 10 Eylül 2015, Saat: 03.15)"

Erkekler mesajları, mesaj atanın adını, memelerinin büyüklüğünü ve memelerin kalçaya olan oranı ve belin kalçayla olan dengesi vb detayları bilir ve hatırlar. Ama partnerlerinin karşısına da 'O mesajı hatırlamıyorum' diyerek çıkarlar. Mesaj hatırlamayan bir erkek dünya üzerinde henüz var olmadı biliyoruz. Konuyla ilgili 'hatırladım-hatırlamadım' kavgası büyüyorsa bilin ki, memeler sandığınızdan daha da büyüktür. Sizinle işi biten erkeğin altyapıya başlamadığı bir dünya Mars'ta belki...

3/ 13
10 klasik erkek yalanı

TINDER NE HİÇ DUYMADIM?
ANLAMI: SENLE AYNI ÇEVREDEN OLMAYAN KADINI BAŞKA NASIL BULACAĞIM, BİLEMEDİM

Serserilik (temsili)

Eski sevgilinizin Tinder dahil hemen her şeye karşı çıkması, aslında onun reddettiği hemen her şeyin tam da göbeğinde durabildiğini ve onları aslında kabul edebildiğini gösterir. "Tinder ne", "Ben teknolojiden anlamıyorum", "Instagram’da öylesine layklıyom yaa" gibi “kafa karışıklıkları” gerçek değildir. Ayrılır ayrılmaz ona Tinder'da rastlarsınız. Bunun, sizinle barışmaya gelen eski sevgilinin cebinde prezervatif çıkmasıyla pek farkı yoktur. “Kafa karışıklıkları” taklidi kolaydır, yormaz. Böyle şeyler çocuk kandırmak için kullanılır. Siz bir kadın mısınız, çocuk mu? Karar verdiyseniz bir sonraki yalana geçelim.

4/ 13