2015 yaz ekranı

2015 yaz ekranı

2015 yaz ekranı

Her gün yeni bir yaz dizisi haberi geliyor. İzleyici olarak veda edenleri anında derdest edip, iştahla yeni dizileri beklemeye, haklarında bahis oynamaya koyulduk bile. Yayına girecek diziler listesi uzun ama bakalım en aktif televizyon izleyicisine, yani gençlere hitap eden neler var?

1/ 8
2015 yaz ekranı

İlk haberlerden kare as bile çıktı: 1-Babadan gizli sınav kazanılıp, İstanbul’da kapak atılan kızlar yurdunda geçen Adı Mutluluk’ta Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu var. 2-Tek hayali pastacılık olan kızın şımarık playboyla ilişkisini izleyeceğimiz Çilek Kokusu’nun başrolü Demet Özdemir. 3. Tatlı Küçük Yalancılar, Pretty Little Liars uyarlaması ve başrolünde Hürrem Sultan’ı canlandıracağı iddia edilen Bensu Soral var. 4. Güneşin Kızları (yukarıda) evlenip üç kızıyla kocasının evine yerleşen Güneş’in, kızları ve kocasının çocuklarının öyküsü. Emre Kınay’ın varlığı Güneşi Beklerken beklentisi yaptı.

2/ 8
2015 yaz ekranı

Edward Michael ‘Bear’ Grylls, ‘ayı’ olan lakabından da anlaşılacağı üzere doğayla mücadele etmekte sizden benden daha başarılı. Hatta hayatta da başarılı ki, geçenlerde programı BAFTA (British Film and Television Arts) ödülü aldı. Grylls Bey, bu hafta başlayacak olan ‘Bear Grylls ile Yabanda’nın her bölümünde ünlü bir ismi dünyanın en sıkıntılı köşelerinde 48 saatlik unutulmaz serüvene sürükleyecek. Bu zorluğu test edecek ünlüler arasında Zac Efron, Ben Stiller var.
Discovery Channel, salı, 21:30

3/ 8
2015 yaz ekranı

Karagül sezon finaline doğru vites yükseltti. Hikâye sürükleyici; bu reytinge de yansıyor. Aşk Yeniden tatlılığına rağmen küçük küçük kan kaybediyor. Geçen hafta dördüncü sıraya kadar geriledi.

4/ 8