2015’te Oğlak burcunu neler bekliyor

2015’te Oğlak burcunu neler bekliyor

2015’te Oğlak burcunu neler bekliyor

Oğlak burcunda doğanları 2015 yılı boyunca neler bekliyor? Aşk, iş ve sosyal hayatlarında ne gibi gelişmeler olacak? Dikkatli olmaları gereken dönemler hangileri? Hepsi bu yazıda...

1/ 22
2015’te Oğlak burcunu neler bekliyor

BURCUN ÖZELLİKLERİ

Element: Toprak
Niteliği: Öncü
Yönetici gezegeni: Satürn
Değerli taşı: Lal
Zıt burcu: Yengeç
Felsefesi: Hesaplarım, hırslıyım, anlamaya çalışmalıyım
Uyumlu burçları: Başak, Boğa
Finansal olarak uyumlu burcu: Kova
Evlilik veya ortaklık burcu: Yengeç
Birlikte iyi vakit geçirdiği burç: Boğa
Oğlak burcu ünlüleri: Elvis Presley, Stephen Hawking, Orlando Bloom, Kate Moss, Martin Luther King, Michelle Obama, Ricky Martin, Sienna Miller, Jude Law, Muhammed Ali, Al Capone, Richard Nixon, Geena Davis, Kevin Costner, Mel Gibson, Mert Fırat, İbrahim Tatlıses, Mustafa Sandal, Burak Özçivit, Keremcem, Seda Sayan, Deniz Çakır, Hande Yener.

2/ 22
2015’te Oğlak burcunu neler bekliyor

Sevgili Oğlak’lar, Aslan burcuna geçen şans, fırsat, bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, geçtiğimiz temmuz ayının üçüncü haftasından beri 8. evinizde bulunuyor. Bu yıl da, 8. evinizde, ortak kaynak kullanımı (nafaka, miras, kredi, burs, sponsorluk, prim, borçlar, alacaklar, sigorta, komisyon gibi) konuları içine alan olaylarda size fırsatlar yaratmaya, sizi koruması altına almaya devam edecek. Bu durum ağustos ayının ikinci haftasına kadar devam edecek.

3/ 22
2015’te Oğlak burcunu neler bekliyor

Bu süreçte borç, alacak, miras meseleleri bakımından daha şanslı olabilir, aradığınız krediyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu durum ev alım satımı (veya farklı mallar) gibi konularda farklı olanakların söz konusu olabileceği, vergilerle ilgili sorun yaşayanların farklı indirimlerden yararlanabileceği anlamına da geliyor.

4/ 22