Açlıktan yavru kaplanı yediler

Safari parkında şoke eden olay

Açlıktan yavru kaplanı yediler

Çin'de bir safari parkında şoke eden bir olay yaşandı.Turistlerin yoğun ziyaret ettiği Rongcheng'teki vahşi yaşam parkında 3 Sibirya kaplanı bir yavru Bengal kaplanını aralarına aldı. Başlangıçta oyun oynuyor gibi gözükse de aslında 3 Sibirya kaplanı Bengal kaplanı yavrusuna saldırıyordu. Turistlerin iddiasına göre kaplanlar aç kaldıkları için yavru kaplana saldırdı.

1/ 16
Açlıktan yavru kaplanı yediler

Dünya üzerinde nadir bulunan Bengal kaplanı saldırı sonucu öldü.Turistlerin iddiasına göre kaplanlar aç kaldıkları için yavru kaplana saldırdı. Etrafta kaplanlar için et görmediklerini söyleyen turistler kaplanların aç olduğunu iddia etti. Parkın sözcüsü ise iddiaları yalanladı. Kaplanların avcılık yeteneklerini test etmek için zaman zaman bu tip saldırılar yapabildiğini savundu.

2/ 16
Açlıktan yavru kaplanı yediler

Çin'deki hayvanat bahçelerinde yaşayan kaplanlara canlı canlı tavuk atılıyor. Parkın içerisine giren özel yapılmış arabadan atılan tavuklar bir anda kendilerini aç kaplanların arasında bulunca, can havliyle koşmaya başlıyor. Kaplanların yetiştiğini gören bazı tavuklar kuş olduğunu hatırlayıp uçmaya çalışsa da sonunda aç kaplanlara yem olmaktan kurtulamıyor.

3/ 16
Açlıktan yavru kaplanı yediler

4/ 16