Akılları karıştıran 22 komplo

Akılları karıştıran 22 komplo

Akılları karıştıran 22 komplo

Dünya tarihine etki eden bu olayların aradaki sır perdesi geçerliliğini hiçbir zaman kaybetmiyor. FHM Dergisi akılları karıştıran 22 komplo teorisini biraraya getirdi...
Temmuz 2005'te Londra'nın Luton İstasyonunda meydana gelen ve 56 kişinin ölümüne neden olan saldırıyı çantalanda taşıdıkları bombayla Muhammed Sıddık Han, Şizad Tanvir ve Germaine Lindsay teröristlerin gerçekleştirmediği iddia ediliyor. Kamera kayıtlarında Sıddık Han'ın tahmin edilen kişinin el ve kollarından rayla oransız görüntüsünden ötürü sonra platformda eklendiği kuşkusu var...

1/ 27
Akılları karıştıran 22 komplo

Tsunami kimin işi?
2004 yılında Hint Okyanusu'nda meydana gelen dev dalgalar bugün bile tartışılmaya devam ediyor. Tsunamiyi aslında İsrail ve ABD ortak yapımı bir nükleer bombanın denemesi sırasında meydana gelmiş bir yan etki olarak yorumlayanların sayısı her geçen gün artıyor.

2/ 27
Akılları karıştıran 22 komplo

Mısır ve Ortadoğu'daki birçok gazete işin peşini bırakmayarak iddiaları Müslümanlara zarar vermek üzere yapılan bir saldırı boyutuna kadar taşımayı başardı. Doğal afet mi, Tanrı'nın gazabı mı yoksa kasıtlı bir saldırı mı? Kimse işin içinden çıkamadı.

3/ 27
Akılları karıştıran 22 komplo

Pearl Harbour
Amerika'nın tarihindeki en dramatik saldırı şüphesiz Pearl Harbour saldırısı. Komplo teorilerine göre bu, Amerika'nın kendi kendine yarattığı bir dram. Başkan Roosvelt'in, saldırıdan haberi olduğunu ve bile bile bu saldırıya göz yumduğunu düşünüyor.

4/ 27