Bu insanlar ne bulursa yiyor !

İşte bugüne kadar insan midesinden çıkarılan en garip yemekler...

Bu insanlar ne bulursa yiyor !

Cesaretin varsa ye
Yemek yemek haber değeri taşıyan bir eylem değildir. Fakat yedikleriniz normal uçak parçası, kaldırım taşı veya canlı kurbağa gibi şeylerse işte bu haber niteliği taşır. İşte bugüne kadar insan midesinden çıkarılan en garip yemekler...

1/ 12
Bu insanlar ne bulursa yiyor !

Canlı kurbağa ve canlı fare (Yang Dingcai/ Çin)
Bağırsakalarıyla ilgili sorun yaşamamak için canlı kurbağa ve sıçan yediğini söyleyen Güney Çinli Dingcai ayrıca bunu hasta kimselere de öneriyor. 26 yaşından itibaren bağırsak ağrıları çeken ve öksürmekten şikayetçi olan 66 yaşındaki Jiang Musheng, Dingcai’nin önerilerinden sonra şikayetlerinden kurtulduğunu söylüyor. Bir zaman sonra fare yemeye de başlayan Dingcai bir seferinde günde yirmi tane canlı fare yediğini bile ekliyor.

2/ 12
Bu insanlar ne bulursa yiyor !

20 adet kaldırım taşı (Çin)
Erkek arkadaşınızla kavga ettikten sonra sinirinizi yatıştırmak için ne yaparsınız? 2006 yılında sevgilisinden ayrılan Çinli genç kız, öfkesinden dolayı 20 tane kaldırım taşı yuttu. Tuvalete gittiketen sonra tüm taşları çıkartabileceğini uman genç kız tabi ki yanılmıştı. İtirazlarına rağmen en sonunda ameliyat yoluyla taşlar çıkartıldı.

3/ 12
Bu insanlar ne bulursa yiyor !

Uçak, bisiklet ve diğer taşıt parçaları...(Michel Lotito/ Fransa)
Herşeyi yiyen adam olarak da tanınan Lotito, Fransa’da çok ünlü bir şovmen. Lotito gösterilerinde bulabildiği tüm metal, cam ve plastik eşyaları yiyor, hatta ve hatta kimi zaman daha da ileriye giderek televizyon ve ya bisiklet gibi büyük parça eşyalarla bile karnını doyuruyor. Küçüklüğünde başladığı bu garip alışkanlığını büyüdüğünde gösteriye çevirmeye başaran Lotito ayrıca bir uçağı yemeyi iki senede bitirmiştir.

4/ 12