Bunları bilmeden ev almayın

Ev alacaklar bunlara dikkat etmeli...

Bunları bilmeden ev almayınProjeyi gerçekleştiren firma ve referanslarını değerlendirin. Projenin lokasyonu, yer aldığı bölgenin kalkınma hızı ve kapasitesinin yanı sıra önümüzdeki 4-5 yıl içinde bölgeye yapılması planlanmış ve başlanmış yatırımlar da ev almada önemli kriterler.

1/ 14
Bunları bilmeden ev almayınKarar vermeden önce pek çok proje gezilmeli ve karşılaştırma yapılmalı. Bilgiye ulaşmak artık çok kolay olduğundan, büyük firmaların web sayfalarında listelenen, birlikte çalıştıkları çözüm ortakları ve markalar karşılaştırılmalı. İnşaat firmasının ve çözüm ortaklarının sahip oldukları ulusal ve uluslararası kalite belgeleri ve imalatları ile ilgili verdikleri garanti süreleri dikkate alınmalı.

2/ 14
Bunları bilmeden ev almayınİşçilik kalitesinin anlaşılması için, duvarlardaki alçı ve boya düzgünlüğü, seramik derz aralıklarının eşit olup olmadığı, seramiklerin diş yapmış olup olmadığı gibi konular kontrol edilmeli.

3/ 14
Bunları bilmeden ev almayınÖzellikle doğrama kenarları, köşe bitişleri ve kesimlerin düzgünlüğü bize işçilik kalitesi konusunda fikir verebilir.

4/ 14