En çılgın kozmetik ürünleri

Birbirinden ilginç karışımlarla hazırlanan çılgın kozmetik ürünleri...

En çılgın kozmetik ürünleri

Boğa spermi ile saç bakımı

İster inanın ister inanmayın; fakat son günlerde İngiltere’deki kuaför salonlarında boğa spermi saç bakımında kullanılan en önemli bakım ürünlerinden biri haline geldi. Saç bakımında kullanılan bu ürün boğa spermi ve ‘katera’ adlı bir bitki kökünün karışımından meydana geliyor. Besleyici ve güçlendirici olan bu kremin kuaförler arasındaki takma adı da saç viagrası. Eğer 100 dolarınızı gözden çıkarırsanız, siz de saçınıza bu kürü uygulayabilirsiniz.

1/ 11
En çılgın kozmetik ürünleri

Dışkı kokusuna son

Japonlar tarafından bulunan bu ilginç haplar aslında oldukça hijyenik bir amaca hizmet ediyor. Bu haplar 3 günlük kullanım sonucunda dışkınızın kokusuz olmasını garantiliyor. İlk 6 ayda 600 binin üzerinde satılmış olması oldukça şaşırtıcı değil mi?

2/ 11
En çılgın kozmetik ürünleri

Saç jölesi

Goril sümüğünün işe yaramayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Çünkü ilk duyduğunuzda mide bulandıran bu ürün Meksika’da saç jölesi olarak kullanılıyor. 8 dolara satılan bu ürünü kullandıktan sonra saçlarınız aynı ambalajın üzerinde duran bu goril gibi sert ve vahşi görünebilir.

3/ 11
En çılgın kozmetik ürünleri

Göğüs ucu kremi

Göğüs uçlarının daha parlak, taze ve pembe görünmesi için üretilmiş olan bu krem ayrıca cildi canlandırıyor ve siyah noktaların da ortadan kalkmasını sağlıyor. Üstelik bu ürünü uzun süreli bir kullanımdan sonra keserseniz, cildiniz hala parlak kalmaya da devam ediyor. Hanımlar! Sizce de büyük bir avantaj değil mi?

4/ 11