En kötü çalışanlar

En kötü çalışanlar

Hiç şüphe yok ki bir sıralama yapılsa öğrencilerine yanlışlıkla kendi seks kasedini veren öğretmen en kötü çalışan sıralamasında lider olur. İşte öğrencilerine yanlışlıkla kendi seks kasedini veren öğretmen ve diğer kötü çalışanlar...

1/ 13
En kötü çalışanlar

Öğrencilerine yanlışlıkla kendi seks kasedini veren öğretmen

Kaliforniya’da 5.sınıf öğrencileri, öğretmenleri Crystal Defanti’nin kendilerine sınıf hatıralarının olduğu bir cd verdi. Ancak öğretmenin yanlışlıkla cd’nin içine eklediği seks videosunu da gördüklerinde büyük şok yaşadılar.Aileler ise öğretmenin iyi ve dürüst bir insan olduğunu söyledi.Yetkililer olayı incelemeye almış olsa da öğretmen işini kaybedecek gibi gözüküyor!

2/ 13
En kötü çalışanlar

İşten nasıl kaçtığı hakkında günlük tutan kadın

Sheraton otelinin genç çalışanı, Emmalee Bauer adlı çalışanın sürekli izinde olduğunu ve uyarılardan kaçmak için sürekli meşgul göründüğünü fark etti. Şans eseri patronu bu kadının günlüğünü buldu. Daha sonra mahkemede hakim, kadının çalışmayı reddetmek ve bunu eğlenceye dönüştürmek suçundan işsizlik parası talebini reddetti.

3/ 13
En kötü çalışanlar

İnternette satmak üzere 200.000 dolarlık bagaj eşyası çalan güvenlik memuru

New jersey’de Newark havaalanında Pythias Brown adlı güvenlik görevlisinin arka odalarda kontrolden geçmiş bagajlardan bir şeyler çaldığı iddia edildi.Daha sonra bu eşyaları internette satmaya çalışırken yetkililer tarafından fark edildi. Polis çalınan eşyalardan 66 kamera, 31 laptop ve mücevher olduğunu tespit etti.

4/ 13