En tuhaf ölümler

En usta senaryo yazarının bile aklına hayaline gelmeyecek ölüm biçimleri.

En tuhaf ölümler

EN TUHAF ÖLÜM BİÇİMLERİ

Şairin de dediği gibi 'her ölüm erken ölümdür' ama öyle ölüm biçimleri var ki insana 'bu kadarı da olmaz' dedirtiyor. İşte en usta senaryo yazarının bile aklına hayaline gelmeyecek kadar tuhaf ama bir o kadar da gerçek ölüm biçimleri.

1/ 18
En tuhaf ölümler

John Eric Hexum

Ülkemizde 1980'li yıllarda gösterilen Zamanda Yolculuk adlı dizinin başrol oyuncusu Hexum, 1984 yılında henüz 27 yaşındayken inanılmaz bir kaza sonucu öldü. Cover adlı dizinin setinde çekime ara verildiği sırada bir sahnede kullanılan tabancayı alıp şakağına dayadı. Silah boştu ama geri tepti ve kafatasında kırıklar meydana geldi. Bu da aktörün beyninde hasara yol açtı. Aktör kurtarılamadı.

2/ 18
En tuhaf ölümler

Cherly Sarate

Filipinli genç kız 2006'da öldüğünde sadece 16 yaşındaydı. Bir güzellik yarışmasında giydiği elbise, yanmakta olan bir muma değdi ve alev aldı. Genç kız korkunç bir şekilde öldü.

3/ 18
En tuhaf ölümler

Sevişirken öldüler

2007 yılında, Columbia'da bir taksi şoförü bir gökdelenin hemen yakınında genç bir kadın ile genç bir adamın cesetlerini buldu. İkisi de çıplaktı. Polise haber verdi. Olay yerinde araştırma yapan polis, genç çiftin giysilerini gökdelenin çatısında buldu. Sonunda korkunç gerçek ortaya çıktı. İki sevgili gökdelenin çatısında sevişirken aşağıya düşüp ölmüşlerdi.

4/ 18