Evlenmek istemeyen adam ölmüş gibi yaptı

Evlenmek istemeyen adam ölmüş gibi yaptı

Evlenmek istemeyen adam ölmüş gibi yaptı

 

Evlilik öncesinde çiftlerin ufaktan korku yaşaması olağan, hatta neredeyse adettendir. Peki sırf evlenmemek için ölmüş gibi davranmak nasıl bir zihnin ürünü acaba?

ABD’nin Connecticut eyaletinde yaşayan Tucker Blandfrod, nişanlısı Alex Lanchester’a evlilik için hazır olmadığını söyleyecek cesareti bulamadı. Bu yüzden de ölmüş gibi yaptı.

1/ 8
Evlenmek istemeyen adam ölmüş gibi yaptı

Alex Lanchester’ın anlattığı hikayeye göre, 23 yaşındaki çift, 2012 yılında çıkmaya başladı. İngiliz olan Alex, o esnada ABD’de eğitim görüyordu. Alex, Tucker’ın tam bir beyefendi ve gerçek bir romantik olduğunu söylüyor: “Beni sürekli akşam yemeğine çıkarırdı ve çok güzel, eski tarz mücevherler alırdı. Daha önce bu şekilde aşık olmamıştım. Pazar sabahları krep yemeye giderdik. Her ayın 10’unda, tanışmamızın şerefine çok şık yemekler yerdik. İlişkimizin birinci yılında ailesiyle tanıştım, onlar da bana kızları gibi davrandı. Annesiyle baya yakınlaştık.”

2/ 8
Evlenmek istemeyen adam ölmüş gibi yaptı

İlk yıldönümlerinde, Alex İngiltere’ye dönmek için hazırlanmaya başladı. Bu da ilişkilerinin biteceği anlamına geliyordu. Ancak Tucker bir sürpriz yaptı ve Alex’e evlenme teklif etti. Evlenmeye karar veren çift, Tucker’ın İngiltere’ye dönmesi sonrasında pek çok kez telefonda konuştu ve düğünü yavaş yavaş planlamaya başladı. Alex internetten bir gelinlik sipariş etti ve 15 Ağustos’ta da evlenmeye karar verdiler.

3/ 8
Evlenmek istemeyen adam ölmüş gibi yaptı

Tucker Alex’i İngiltere’de ziyaret etmeye hazırlanıyordu. Düğünden önceki hafta güzel bir tatil yapacak ve düğünü konuşacaklardı. Sonrasında da ABD’ye gidip evleneceklerdi. Çok parası olmasa da, Tucker’ın biletini aldı. Düğün fotoğrafçısı, davetiyeler ve nedimelerin kıyafet parasını ödemeyi de Alex üstlendi.

En son konuşmalarında Tucker, Alex’i arayıp düğün için ideal bir yer bulduğunu, tanıştıkları kampüs binasında evleneceklerini söyledi. Sonrasında ise “o” telefon geldi.

4/ 8