Güzel bir tatili ucuza getirmenin 9 yolu

Ucuz ve güzel bir tatil keyfi yaşamanın 9 ana yolu...

Güzel bir tatili ucuza getirmenin 9 yolu

1. Popüler Rotaların Dışına Çık:

Unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşamak istiyorsanız genel seyahat fikirlerinin dışına çıkılmalı. Paris yerine Prag, İtalya yerine Yunanistan, Brezilya yerine Bolivya’ya gitmek bazen keyifte az ama bütçede ciddi fark yaratabilir. Bunun size vereceği ekstra keyif de farkı fazlasıyla kapatacaktır. Daha önce hakkında fazla bilgiye sahip olunmayan bir yere gitmek, daha keyifli, daha şaşırtıcı, daha egzotik bir seyahate dönüşür.

1/ 10
Güzel bir tatili ucuza getirmenin 9 yolu

2. Yerli Turist Ol:

Bazen milyonlarca insanın geldiği bir şehirde yaşarız ve turistler kadar o şehrin keyfini çıkartmadığımızı görürüz. Yaşadığınız yeri turist gibi araştırıp gezmek çok keyifli olabilir. Büyük şehirlerdeki hızlı yaşam koşulları yüzünden yaşadığınız metropolü tam anlamıyla tanıyamamanız mümkün. Kendinize çizeceğiz “yerel” bir rota ile kısa ama oldukça keyif ve heyecan veren bir seyahati başlatabilirsiniz.

2/ 10
Güzel bir tatili ucuza getirmenin 9 yolu

3. Özel Teklifleri Takip Et:

Dünyada Jetsetter.com’un öncülüğünü yaptığı siteler özel seçilmiş lokasyonlar ve oteller için özel fiyatlar sunuyor. Türkiye’de Jabiroo.com bu modelin akla gelen ilk örneği.

3/ 10
Güzel bir tatili ucuza getirmenin 9 yolu

4. Son Dakika Cruise Seyahati Al:

Cruise seyahatleri genelde pahalıdır. Fakat son dakika yolculusu olarak bilet bulabilirseniz tahmin edemeyeceğiniz indirimler alabilirsiniz. Cruise seyahatlerinde 1100 Euro’luk paketlerin 600 Euro’ya kadar düştüğü de oluyor. Özellikle cruise seyahatleri gemi yolculuğunu seven kişiler ve balayını mavi suların üzerinde geçirmek isteyen yeni evli çiftler tarafından tercih ediliyor.

4/ 10