İstanbulda gezilecek yerler

İstanbulda gezilecek yerler

İstanbul için 27 bahar alternatifi

İstanbul yazın son günlerini yaşarken hep aynı şeyleri yapıyor olmaktan sıkıldınız mı? Taksim ve Kadıköy´den başka nerelere gidip neler yapalım diye düşünüyorsanız İstanbul için gezilecek 27 yer seçtik.

1/ 44
İstanbulda gezilecek yerler

Aşiyan Yollarında Romantik Yürüyüş
İstanbul´da Bebek ile Rumelihisarı arasındaki sırtlarda bulunan ve İstanbul Boğazı´na bakan Aşiyan´ın, şarkılara konu olan meşhur yollarında yürüyebilirsiniz. Deniz manzarasının tadını çıkartıp Aşiyan Müzesi´ni ziyaret edebilirsiniz. Ünlü Türk Şairi Tevfik Fikret`in 1906-1915 yılları arasında yaşadığı ev olan AŞİYAN´da Abdülhakhamit´e ait kişisel eşyalar, Tevfik Fikret´in odası, tablosu bulunuyor.

2/ 44
İstanbulda gezilecek yerler

Bebek Sahili´nde Gezinti
İstanbul´un en popüler ve lüks semtlerinden Bebek, sahili ile bir pazar sabahı yürüyüşü için muhteşem bir alternatif. Geceleri de şehir ışıklarıyla son derece hareketli olan Bebek Sahili´nde deniz kenarında balık yiyebilirsiniz.

3/ 44
İstanbulda gezilecek yerler

Turkuazoo´da balıkları ve balık adamları izleyin
İstanbul Esenler´de açılan Forum İstanbul Alışveriş Merkezi bu yıl içinde açtığı Turkuazoo ile oldukça ilgi çekti. Turkuazoo Türkiye´nin ilk akvaryumu olma özelliğini taşıyor. Forum İstanbul da ayrıca Avrupa´nın en büyük alışveriş merkezi...

4/ 44