Oğlak burcunu 2014te neler bekliyor?

Oğlak burcunu 2014'te neler bekliyor?

Oğlak burcunu 2014te neler bekliyor?

Ekip çalışmaları arkadaşlık istekleri

Sevgili Oğlak’lar, iş hayatınız ve kariyeriniz bu yıl yine koşuşturma ve yepyeni çalışmalarla dolu. Çevrenizdekiler enerjinize hayran kalacaklar. Tecrübeli, yaşça büyük veya önemli pozisyondaki kişilerden yardım, önemli tavsiye veya destek alabileceğiniz bir yıldasınız. Hayatınıza girecek yeni kişiler, yeni ilişkiler, yeni işbirlikleri, ortaklıklar veya gruplar başarıya giden yolda sizin için önemli olabilir.

1/ 23
Oğlak burcunu 2014te neler bekliyor?

Grup aktiviteleri, ekip çalışmaları ve arkadaşlık ilişkilerinizde geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yoğunluk söz konusu. Çoklu projeler, birden fazla kişi gerektiren çalışmalar şanslarınızı artırabilir. Ancak, bazı ilişkiler de testten geçiyor.

2/ 23
Oğlak burcunu 2014te neler bekliyor?

Ev veya yer değişikliği söz konusu olabilir ve bu durumun faydasını da görebilirsiniz yıl içinde. Meslektaşlarınız, ekip çalışması gerektiren işler, grup aktiviteleri veya yeni kurulan bağlantılarda uyumlu olmaya ve işbirliği yapmaya eğimli olmanız veya kendinizi bu çoklu grupların amaçlarına dahil etmeniz durumunda kalıcı ve olumlu iş ve ilişkilerin temelleri atılabilir.

3/ 23
Oğlak burcunu 2014te neler bekliyor?

Ancak, size düşen görev veya sorumluluk sizce çok fazla önem arz etmiyorsa ya da ortaya bir şey çıkacağına inanmıyorsanız ilişkilerde zorlanmalar kaçınılmaz olabilir.

4/ 23