Plajlar cıvıl cıvıl

Bayram tatili aşırı sıcaklarla birleşince, sahiller tatilcilerin akınına uğradı.

Plajlar cıvıl cıvıl

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’ne Ramazan Bayramı’nın 2’nci gününde de tatilci akını devam etti, otel ve turistik tesislerde yer kalmadı. Mavi tur teknelerinin tamamı tura çıktı, liman boşaldı. Ek uçak ve otobüs seferleri konulmasına rağmen birçok tatilci dönüş için bilet bulamadı.

1/ 19
Plajlar cıvıl cıvıl

Bodrum Limanı’ndaki teknelerin tümü mavi tura çıktı. Sahiller ve otellerin havuz başları yine yerli ve yabancı turislerle doldu. Sahillerde adım atacak yer kalmadı. Özellikle yabancı turistler sereserpe güneşlendi, denize girdi, birbirleriyle şakalaştı.

2/ 19
Plajlar cıvıl cıvıl

Ramazan Bayramı’nda Bodrum’a tatilci akını trafik polislerini de alarma geçirdi. İlçe girişlerinde kontrol noktaları oluşturun ekipler, karayoluyla gelen tatilcileri şeker, lokum ve kahve ikram ederek karşıladıktan sonra trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı. Ailesiyle, otomobille İstanbul’dan gelen inşaat mühendisi Bedri Ademoğlu polislere teşekkür etti.

3/ 19
Plajlar cıvıl cıvıl

Denetim hakkında bilgi veren Muğla Trafik Şube Müdürü Nevzat Erem, karadan yapılan kontrolların yanı sıra pilot emniyet müdürleri Mehmet Biçer ve Ersin Kavaklı’nın da polis helikopteriyle sürekli uçarak havadan kontrol yaptıklarını, kurallar uymayan sürücülerin yerdeki ekiplere bildirdiklerini söyledi.

4/ 19