Psiko geometrik test

Psiko geometrik test

Psiko geometrik test

Testte toplam altı adet şekil yer almaktadır. Gördüğünüz şekillerin her biri, farklı bir kişilik tipine işaret edecek şekilde dizayn edilmiştir.Size en yakın gelen şekli şeçtikten sonra test sonucuna ulaşabilirsiniz. Şekillere bakıp size en yakın hissettiğinizi seçin...

1/ 8
Psiko geometrik test

TEST SONUCLARI... ŞEKİL 1 Test Sonucu: Geleneksel-sağduyulu-düşünceli... Kendinizden önce başkalarını düşünürsünüz hep. Modern bakış açısı size oldukça uzak. Annenizin sözüne kulak verir, tecrübenin gücüne inanırsınız. Dingin bir yapınız var. Bir karar vermeden önce derinlemesine düşünürsünüz. Bazen aceleci davranabiliyorsunuz, biraz yavaşlayın. Nazik ve duyarlı yapınız çevreniz tarafından takdir ediliyor, size puan kazandırıyor. Size tavsiyemiz, bu yanlarınızı koruyun.

2/ 8
Psiko geometrik test

ŞEKİL 2 Test Sonucu: Doğal-sempatik-canayakın... Kimseye benzemek gibi bir derdiniz yok. Siz sadece ‘siz’e benzersiniz. Herkes tarafından sevilen bir insansınız. Bulunduğunuz ortama neşe getirirsiniz, bu yüzden arkadaş buluşmaları sizsiz olmaz. Dert ortağısınız, sıkıntısı olan size koşar. Önyargıların kurbanı değilsiniz, sizin için gönüller bir olsun, yeter. Bazen sizden hiç beklenmeyen çılgınlıklar yapıyorsunuz, dengeyi koruyun deriz.yapınız çevreniz tarafından takdir ediliyor, size puan kazandırıyor. Size tavsiyemiz, bu yanlarınızı koruyun.

3/ 8
Psiko geometrik test

ŞEKİL 3 Test Sonucu: Sıradışı-hayalperest-doğaya düşkün... Hayata bağlısınız, yaşamayı çok seviyorsunuz. Özellikle doğaya, hayvanlara ve bitkilere düşkünsünüz. Eskiye ve geleneklere bağlısınız. Yaşadığınız her şeyin hakkını veriyorsunuz; çünkü size göre hayat dolu dolu yaşanmalı, bir daha buraya gelme şansımız yok ne yazık ki! Parada-pulda gözünüz yok; azıcık aşım, ağrısız başım diyenlerdensiniz. Edebiyata meraklısınız. Detaylar sizin için önemli, mükemmeliyetçi bir yapınız var. Size tavsiyemiz, biraz daha esnek olun.

4/ 8