Şaşıracaksınız !

Birbirinden enteresan haberler.. Ve hepsi gerçek..

Şaşıracaksınız !

KOYUN SÜRÜSÜNÜ KURT POSTERİYLE GÜDÜYOR

Çin'de bugünlerde en çok konuşulan fotoğraf, Du Hebing adlı bir fotoğrafçının şans eseri kadrajına takılan, bir çobanın önüne kattığı sürüyü elinde taşıdığı bir kurt resmiyle korkutarak güttüğü enstantane seçildi. Du, Huashang Daily Gazetesi'ne bu ilginç fotoğraf karesiyle ilgili şunları söyledi: "Qinling Vahşi Yaşam Parkı'nı ziyaret edip orada görüntü aldıktan sonra arabamla eve dönerken, yolumun üstündeki bir köyün girişinde elinde kurt resmi, önünde koyun sürüsü sakince ilerleyen çobanı farkettim. Hemen aracı durdurup bu anı dondurmak istedim. Ama bir taraftan da kahkahayla gülüyordum. Çobanın belki kurt köpeği alacak parası yoktu. Lakin kabiliyetine, düşünme kapasitesine hayran kaldım."

1/ 10
Şaşıracaksınız !

AYRILINCA, EŞİNE VERDİĞİ BÖBREĞİNİN PARASINI İSTEDİ

ABD'de, eşine böbreğini veren bir doktor, ayrılmaları üzerine eski karısından böbrek karşılığı 1,5 milyon dolar tazminat istedi. Richard Batista adlı New Yorklu doktor, gazetecilere açıklamasında, 2001'de Dawnell Batista'ya böbreğini verdiğini, 2005 yılında karısının boşanma davası açtığını anlattı. Eski eşe avukatı vasıtayla iletilen tazminat talebine henüz cevap gelmediği belirtildi. Çiftin 3 çocukları bulunduğu bildirildi.

2/ 10
Şaşıracaksınız !

ŞİŞME KADINLARA TECAVÜZ EDİP KAÇTI

Avustralya'da bir adam erotik ürünler satan üç mağazaya zorla girdikten sonra şişme kadınlara tecavüz edip kaçtı. Kullanılmış şişme kadınlar daha sonra bir arka sokakta bulundu. Queensland Eyaleti'nin Cairns Kenti'ndeki erotik mağazalardan birinin sahibi, "Hayatımda bu kadar tuhaf bir şey görmedim. Böyle insanların sokakta olması endişe verici" dedi. Cairns Post adlı yerel gazeteye "Vogue" adıyla açıklamada bulunan dükkan sahibi, "Plastik kadınları arka tarafa götürüp şişirmiş. İşini bitirdikten sonra da sokağa atmış" diye konuştu. Polis olay yerinin fotoğraflarını çekti, parmak izleri ve DNA örnekleri aldı.

3/ 10
Şaşıracaksınız !

ARABADA SEVİŞİRKEN EGZOZDAN ZEHİRLENDİLER

Araba içinde seks yaparken üşümemek için motoru açtılar, olanlar oldu... Avusturya'nın Ternitz kentinde yaşayan 18 yaşındaki Reinhard Wallecker isimli genç kendisinden bir yaş küçük olan kız arkadaşı Stefanie Tanzer ile buluştu. Hava eksi 15 dereceydi. Reinhard'ın evine gitmek için plan yaptılar. Ancak Reinhard ailesinin evde olduğunu görünce otomobilini evin arkasında bulunan garaja çekti. Araba içinde seks yaparken üşümemek için motoru çalıştıran genç çift karbonmonoksit zehirlenmesinden öldü. Talihsiz gençlerin cesedi bir gün sonra bulundu. Kızlarını bütün gece arayan Tanzer ailesi haberi duyunca yıkıldı.

4/ 10