Şaşkına çeviren 20 gerçek fotoğraf

İnternette dolaşan birçok popüler fotoğraf ilk bakışta “bu kadarı da olmaz” diyor.

Şaşkına çeviren 20 gerçek fotoğraf

İnternette dolaşan birçok popüler fotoğraf ilk bakışta “bu kadarı da olmaz” diyor. Ancak internetin en çok paylaşılanları arasından seçtiğimiz bu fotoğrafların hepsinin orijinalliği kanıtlandı. İşte görünce şoke eden ama yüzde 100 gerçek fotoğraflar.

1/ 22
Şaşkına çeviren 20 gerçek fotoğraf

Fotoğraçı François De Loys’un çektiği bu meşhur goril fotoğrafı internetin en çok paylaşılanlarından. De Loys ve ekibi ilk karşılaştıklarında bu canlının bir goril olduğunu bile düşünemedi. Gorilin kendilerine saldırması üzerine gorili öldürmek zorunda kaldılar Daha sonra da gorili çenesine dayanan bir değnek vasıtasıyla oturttular ve De Loys deklanşöre basıp bu meşhur ve yüzde 100 orijinal fotoğrafı çektiler.

2/ 22
Şaşkına çeviren 20 gerçek fotoğraf

Filipin politikacı Reynaldo Dagsa trajik bir şekilde hayatını kaybetti. İlginç olan Dagsa’anın ölmeden önce ailesinin hatıra fotoğrafını çekmesiydi. Kadraja katil de girmiş silahını objektife doğrultmuştu. Dagsa son anlarında çektiği bu fotoğraf sonrasında vurulmuş ve hayatını kaybetmişti. Katil ise bu fotoğraf sayesinde hemen bulundu.

3/ 22
Şaşkına çeviren 20 gerçek fotoğraf

Altın Kartal genellikle Kuzey Amerika’da görülen bir tür. Bu fotoğraf ise Finlandiya’da çekildi. Altın Kartal fotoğrafta acımasızca tilkiye saldırırken görülüyor. Bu olağanüstü anı objektifleyen Pekka Komi’ye göre tilki kartalın bu acımasız saldırısından kurtulup kaçmayı başarmış.

4/ 22