Son umudu bu ilaç oldu!

Milyonda bir görülen dev hastalığına yakalanan kadının son umudu....

Son umudu bu ilaç oldu!

Milyonda bir görülen dev hastalığına yakalanan kadının Amerikalı Tanya Angus'un boyu ve kilosu inanılmaz boyutlara ulaştı. Doktorlar, 13 yılda 150 kilo alan ve 45 santim uzayan genç kadın için özel bir ilaç gelişttirdiklerini açıklandı

1/ 9
Son umudu bu ilaç oldu!

Beyninde oluşan bir tümörün sürekli büyüme hormonu salgılaması yüzünden 'İrilik hastalığına' yakalanan Angus'un tedavisi için doktorlar özel bir tedavi yöntemi geliştirdiklerini belirtildi.

2/ 9
Son umudu bu ilaç oldu!

Milyonda bir görülen 'dev' hastalığına yakalanan kadının vücudundaki büyüme hormonları sürekli çalışan Tanya, 13 yılda 150 kilo aldı.

17 Haziran'da ameliyata alınacak Angus'un beynindeki tümör alınacak. Daha sonra doktorların hakkında detay vermedikleri, ancak 'çareyi bulduk' diye lanse ettikleri ilaçla tedavi sürdürülecek.

Psikolojisinin çok bozulduğunu söyleyen 31 yaşıondaki talihiz kadın,"Doktorlar geliştirdikleri bir ilaçla beni zayıflatacağını söylüyor. Belki bu halimden daha fazla küçülmeyeceğim ama irileşmemin önüne geçilecek" dedi.

3/ 9
Son umudu bu ilaç oldu!

TAM 15 AMELİYAT GEÇİRDİ!
2003 yılında Angus'un beyninde oluşan tümör yeniden nüks etmişti. Tanya, son 13 yılda 15 kez bıçak altına yatmasına rağmen irileşmeye devam etti.

4/ 9