Tarihte hanibal vakaları

Kurbanlarını vahşice öldürerek yiyen; deri, kemik ve organlarından koleksiyon yapan yamyamların listesi sizi şok edecek.

Tarihte hanibal vakaları

Dünyanın en iğrenç şeyi, hiç şüphesiz insanları öldürmektir. Bundan daha iğrenci ise onları işkence yaparak ve etlerini yemek için katletmektir. İnsanoğlunun bu akılalmaz dürtüsü, hanibalizm, sayısız filme ve romana konu oldu. Kurbanlarını vahşice öldürerek yiyen; deri, kemik ve organlarından koleksiyon yapan yamyamların listesi sizi şok edecek. Bu "sadist insanlar" listesinin en ilginç yanı ise "insan yiyiciler"den birinin de Türk olması.

1/ 42
Tarihte hanibal vakaları

Vince Weiguang Li/Kanada

Vince Weiguang Li, Çin'in Dangong kentinde, 30 Nisan 1968'de doğdu. 11 Haziran 2001'de Kanada'ya göç etti ve 7 Kasım 2006'da bu ülkenin vatandaşı odlu. Temmuz 2008'de Li, aynı otobüste yolculuk ettiği Tim McLean'e saldırdı.

2/ 42
Tarihte hanibal vakaları

Yolcuların ifadesine göre Li, aniden bıçağını çıkararak yanında uyumakta olan McLean'i boğazından ve göğsünden bıçaklamaya başladı. Sonra kurbanının başını keserek otobüsten dehşet içinde kaçan yolculara gösterdi.

3/ 42
Tarihte hanibal vakaları

Dört saat boyunca polis gelene kadar kurbanının gözlerini çıkarıp, burnunu ve kulaklarını kesen Li, akıl sağlığı yerinde olmadığı tespit edilerek cezaevi yerine bir hastaneye sevkedildi.

4/ 42