Temizliğin tuhaf halleri

Temizliğin vazgeçilmez parçası sabunlar da günümüzde tasarım kurbanı oldular

Temizliğin tuhaf halleri

Temizliğin tuhaf halleri
Temizliğin vazgeçilmez parçası sabunlar da günümüzde tasarım kurbanı oldular. İşte birbirinden tuhaf ama bir o kadar da gerçekçi sabunlar...

Bebek eli sabunları

Kulağa ne kadar tuhaf geliyor öyle değil mi? Ama bu sabunlar gerçek. Aynı bebek elini andıran bu sabunlar gerçek bir bebek eli boyutunda. Renkleri de gerçek ten rengi tonlarında. Bu ilginç formdaki sabunların kokusu da bir hayli ilginç. Daha yumuşak ve bebek kokusunu andıran kokuları var.

1/ 13
Temizliğin tuhaf halleri

Et sabun

Banyo dolabınızda görürseniz bu et parçasının burada ne işi var demeyin. Görmüş olduğunuz aslında bir sabun. Yalnız bu sabunun ilginç tarafı aromatik bir kızarmış et kokusuna sahip olması. Et gibi kokmak istermisiniz bilemiyoruz ama görmüş olduğunuz dev bir banyo sabunu.

2/ 13
Temizliğin tuhaf halleri

Akvaryum balığı sabunu

Naylon bir poşet içinde akvaryumcudan yeni alınmış japon balığı gibi görünebilir ama görmüş olduğunuz aslında balık değil bir sabun. Ne kadar gerçekçi duruyor öyle değil mi?

3/ 13
Temizliğin tuhaf halleri

Dondurma çubuğunda sabun

Sakın aldanıp da bir ısırık atmaya kalkmayın. Çünkü görmüş olduğunuz bir sabun. Müthiş bir serinletici dondurma gibi görünse de aslında öyle değil. Kokuları da aynı meyveli ve çikolatalı dondurma gibi... En aldatıcı yönleri de herhalde bu kokuları.

4/ 13