Tesadüfün böylesi

Tesadüfün böylesi

Çin'de evlenmek üzere olan bir çift çocukluk fotoğraflarının arasında hayrete düşüren bir detayla karşılaştı. Zhang Hedong’un çocukluk fotoğraflarına bakan nişanlısı Lu Yiqin, gördüğü bir kare karşısında şoka uğradı. Zira fotoğrafta arka planda görünen kırmızı montlu kadın annesiydi.

1/ 17
Tesadüfün böylesi

Nişanlısını ve annesini 16 yıl önce Çin yeni yılı tatili sırasında çekilmiş bu fotoğrafta, aynı karede görmek genç kadın için oldukça şaşırtıcı olmuş.Lu Yiqin daha sonra emin olmak için aile albümlerini karıştırdı ve annesinin aynı yerde aynı gün çekilmiş olan fotoğrafını buldu.

2/ 17
Tesadüfün böylesi

Düğünde davetlilere göstermek için eski fotoğraflarını hazırlayan çift şok yaşadı. Çift 28 yıl önce çekilmiş fotoğrafta tesadüf eseri aynı karede olduklarını gördü. Aynı mahallede doğup birbirinden habersiz aynı okullarda okuyan Fırat ve Gülin, üniversitede tanışıp aşık oldu. Tesadüf, düğün için hazırlanan filmle ortaya çıktı. 1987'de Fırat, ağabeyinin kucağında poz verirken, arkadan geçen bebek arabasında Gülin vardı.

3/ 17
Tesadüfün böylesi

Bu fotoğraftan sonra şaşkınlığının iyice arttığını belirten Gülin, "Aşk gerçekten de tesadüfleri severmiş. Neredeyse doğduğumuzdan beri bir şekilde hayatlarımız kesişmiş. Ama birbirimizi yıllar sonra bulduk. İnsan kendini çok tuhaf hissediyor. Sanki evleneceğimiz o yıllardan belliymiş." dedi.

4/ 17