Yapay penis ile ilk kez ilişkiye girdi

İngiltere Edinburgh'ta yaşayan ve 6 yaşında geçirdiği bir trafik kazasıyla birlikte cinsel ilişkiye giremeyen Muhammed Abad, yapay cinsel organıyla hayatında ilk kez cinsel ilişkiye girdi.

Yapay penis ile ilk kez ilişkiye girdi

Küçükken geçirdiği bir trafik kazası sonucu cinsel organı zarar gören ve biyonik penis takılan Mohammad Abad, ünlü seks işçisi Charlotte Rose ile birlikte olarak bekâretini bozdu. İskoçya'nın Edinburgh kentinde güvenlik görevlisi olarak çalışan Abad, ilk deneyimine ilişkin şunları söyledi: "Harikaydı, 18 yaşımdan beri bugünü bekliyordum. Şimdi omuzlarımdan büyük bir yük kalktı ve çok mutluyum." (Milliyet)

1/ 6
Yapay penis ile ilk kez ilişkiye girdi

İngiliz The Mirror'ın haberine göre; Mo olarak bilinen Abad ile Rose, ilk kez Londra'nın merkezinde bir otelde buluştu ve cinsel ilişkiye girmeden önce birbirlerini tanımak için zaman geçirdiler.

2/ 6
Yapay penis ile ilk kez ilişkiye girdi

İLİŞKİDEN SONRA YAŞADIKLARINI ANLATTILAR
Başta biyonik penisi çalışmayınca hayal kırıklığına uğradığını söyleyen Abad, "Ama zaten 20 yıl beklemiştim. Bir gün daha beni incitemezdi" dedi.

3/ 6
Yapay penis ile ilk kez ilişkiye girdi

"Charlotte onu ilk kez gördüğünde ses çıkarmadı, ben de biraz endişeliydim. Fakat 'harika' dedi ve bir kadının bunu söylediğini duymak inanılmazdı" diyen Abad, "Her şey bittikten sonra yüzümde kocaman bir gülümsemeyle yatıyordum" diye konuştu.  O gece yaşananları anlatan 35 yaşındaki Rose ise, "Mo için baskı oluşturmamaya çalıştım. Çok eğlenceli, bol kahkaha ve kıkırdamalıydı. Oda çok sıcak olmuştu. Sonunda bir saat 45 dakika sürdü. Çok etkilendim."

4/ 6