2012 baharının olmazsa olmazları

2012 baharının olmazsa olmazları

1- Beyaz elbise

Beyaz elbisesiz bir bahar geçirmeyi zaten düşünmüyordunuz değil mi? Bahar demek elbise demek, beyaz da bahar ve yaz aylarına en çok yakışan renk olduğundan kısa beyaz elbiseniz hala dolabınızda eksikse onu bir an önce tamamlayın derim çünkü zamansız ve her bahar aşık olur gibi her bahar giyilebilir bir parça.

1/ 7
2012 baharının olmazsa olmazları

2- Şal desenli bir bluz

Bu sezon yine bir sürü bir sürü trend var ama şal deseni trendi hepsinden bir adım önde mi ne? Benim işim gücüm var boyuna trend mi takip edeceğim diyorsanız, en azından bu trende bir uyun olmaz mı? Çünkü şal desenleri eğlenceli, farklı, şık ve bu sezonun en büyük trendi!

2/ 7
2012 baharının olmazsa olmazları

3- Mint rengi herhangi bir şey

Havalar ısınmaya başladığında bende direkt renklere eğilim artmaya başlıyor. Bu sezon da mint yani nane yeşili rengi pek gözde. İster elbise, ister bluz, ister pantolon, hatta ayakkabı, çanta, oje... Ne olursa! Yeter ki mint renk olsun, yeter ki sizin olsun diyorum.

3/ 7
2012 baharının olmazsa olmazları

4- Cameo'lu herhangi bir aksesuar

Cameo'lu aksesuarlar en çok da kolyeler bir klasiktir. Bu bahar klasik olmasının ötesinde bir de moda olmuş. Madem öyle haydi bakalım cameolar çıksın meydana. Cameo dediysek, kuru kafadan maymuna bir sürü seçeneğimiz var, unutmayalım.

4/ 7