2012 Yazı Plaj Düğünleriyle Hatırlanacak

2012 Yazı Plaj Düğünleriyle Hatırlanacak

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın da plajda kumların üzerinde kıyılan bir nikahla dünya evine girmesinin ardından daha da talep gören plaj düğünleri yaza damgasını vurdu. Evliliğin alıp götürdüğüne inanılan özgürlük duygusu, denizle buluşan bir mekanda, kumların serbestliğinde gerçekleşince yerini yepyeni bir duyguya ve yepyeni bir özgürlük biçimine bırakır gibi oluyor. Sevdiğiniz insanla dalgaların sesiyle ‘evet’ demek, tahmin edersiniz ki son derece huzur verici bir anıya dönüşüyor.

1/ 8
2012 Yazı Plaj Düğünleriyle Hatırlanacak

Plaj düğünlerinin bu yaz en çok konuşulanına imza atan Confetti Davet Organizasyon’un sahibi Sema Anber, plaj düğününün inceliklerini anlattı.

2/ 8
2012 Yazı Plaj Düğünleriyle Hatırlanacak

Plaj düğünlerinin ana rengi tahmin edebileceğiniz gibi denizi ve saflığı çağrıştıran turkuvaz ve ona eşlik eden beyaz. Denizden gelen tüm canlıların düğün davetinin farklı alanlarında kullanılabileceğini belirten Anber, hayal gücümüzün ve imkanlarımızın götürdüğü son noktaya dek gidebileceklerini söylüyor. Deniz yıldızları, deniz kabukları ve denizden alınan su ya da işlem görmüş suda yaşayabilecek tüm deniz canlılarının dekorasyonda kullanılabiliyor olması ambiyansın güçlenmesine yardımcı oluyor. Akvaryum içinde yüzen balıklarsa en çok tercih edilenlerden. Ayrıca davetliler, küçük akvaryumlar içinde sergilenen ve gece boyunca huzur veren balıkları o gecenin anısına evlerine götürebiliyorlar.

3/ 8
2012 Yazı Plaj Düğünleriyle Hatırlanacak

Tropikal iklim ve okyanus çağrışımından dolayı bambular ve palmiye ağaçları da dekorasyonda yaygın olarak kullanılanlardan. Elbette kumaşlardan da destek anlıyor fakat kumaşların da çok suni durmayacak organik çeşitleri, organzeler, uçuş uçuş tüller ve hasır kumaşlar tercih ediliyor. Deniz kabukları ya da yıldızları kullanılarak oturma düzenlerinin oluşturulduğu kumaşlar konseptle bütünleştiriliyor.

4/ 8