2012nin düğünleri

2012nin düğünleri

Bu yıl, evlenen ünlülerin büyük bir çoğunluğu düğünlerini basından uzak tutmaya çalıştı. Jessica Biel-Justin Timberlake, Drew Barrymore-Will Kopelman, Matthew McConaughey-Camilla Alves gibi çiftler düğünleriyle dergi kapaklarını süslerken, diğer çiftlerin düğün görüntülerine kolayca ulaşılmadı.

Kimisi uzun zamandır beklenen, kimisi de sürpriz olan, 2012'nin en çok konuşulan düğünleri foto galeride.

Alec Baldwin - Hilaria Thomas
54 yaşındaki oyuncu Alec Baldwin, 28 yaşındaki sevgilisi Hilaria Thomas'la Temmuz ayında birçok ünlünün katıldığı törenle mutlu sona ulaştı.

1/ 16
2012nin düğünleri

Drew Barrymore - Will Kopelman
Will Kopelman'la evlenen Drew Barrymore, hamileliğine rağmen Chanel gelinliğiyle çok tatlı görünüyordu. Jimmy Fallon, Cameron Diaz, Reese Witherspoon ve Scarlett Johansson gibi ünlülerin katıldığı düğünde 190 kişi vardı.

2/ 16
2012nin düğünleri

Peaches Geldof - Thomas Cohen
Bob Geldof'un kızı Peaches Geldof, S.C.U.M grubunun vokalisti, çocuğunun babası Thomas Cohen'le ikinci evliliğini gerçekleştirdi. Geldof'un özel dikim gelinliği Alberta Ferretti tasarımıydı.

3/ 16
2012nin düğünleri

Agyness Deyn - Giovanni Ribisi
İngiliz model Agyness Deyn, Amerikalı aktör Giovanni Ribisi'yle sürpriz bir kararla evlendi. Deyn'in kız kardeşi, 20 Haziran'da çiftin bu fotoğrafını Twitter'da paylaşarak, evlendiklerini duyurdu.

4/ 16