2012nin en iyi 10 yerli dizisi

2012nin en iyi 10 yerli dizisi

1-Yalan Dünya

Birbirinden çok zıt ve farklı iki aile, bir takım tesadüfler sonucu Cihangir'in göbeğinde; yan yana, hatta aynı terasta bir arada yaşamaya mahkum olunca iki taraf için de artık her gün yepyeni bir macera ve beklenmedik sürprizlerle doludur.


1/ 11
2012nin en iyi 10 yerli dizisi

2- Seksenler
Klasik Türk ailesinin 80’li yıllardaki yaşamını esprili şekilde ele alarak gerek duygulandıran, gerekse güldüren, güçlü kadrosuyla izleyicinin iki sezondur gönlünü fetheden eğlenceli bir sit-com.

2/ 11
2012nin en iyi 10 yerli dizisi

3- İşler Güçler

Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz muhteşem filmlerini çekme hayalleri kuran, ve gerekli parayı toplamak için istemeyerek de olsa 'Meslek Hikayeleri' adlı belgesel-programda sunuculuk yapan üç aktördür. Kahramanlarımız, başarısız olan “Meslek Hikayeleri” projesinin ardından yabancı bir dizinin uyarlaması olan “Kayıp” dizisini çekme telaşı içerisinde çeşitli maceralarla ekranlara geliyorlar.


3/ 11
2012nin en iyi 10 yerli dizisi

4- Leyla ile Mecnun

Ömer ,Leyla ile Mecnun’un arasındakileri sezmiştir. Mecnun’a kızından uzak durmasını söyler. Bunun üzerine Mecnun gurur yapar ve bu sefer hayatını gerçekten değiştirmeye karar verir.


4/ 11