4 yeni film vizyonda..

Bu hafta 4 yeni film sinema salonlarında izleyicilerle buluşuyor.

4 yeni film vizyonda..

1/ 10
4 yeni film vizyonda..

Aramızda Bebek Var (Un Heureux Evenement-A Happy Event

Eliette Abecassis'in otobiyografik romanından uyarlanan “Aramızda Bebek Var” (Un Heureux Evenement-A Happy Event), Fransız yönetmen Remi Bezançon'un üçüncü uzun metrajlı filmi.
Prömiyerini Toronto Film Festivali'nde yapan film, geçen aylarda İstanbul Film Festivali'nde de gösterildi ve eğlenceli hikayesiyle izleyicilerin beğenisini kazandı.

2/ 10
4 yeni film vizyonda..

Aramızda Bebek Var (Un Heureux Evenement-A Happy Event

İlk çocuklarının doğumuyla birlikte tasasız hayatları kesintiye uğramış genç bir çifti anlatan “Aramızda Bebek Var”, genç bir annenin günlüğünden hareketle aşk, bağlılık, annelik ve fedakarlık üstüne bir portre çiziyor. Louise Bourgoin, Pio Marmai, Josiane Balasko, Thierry Fremont'un rol aldığı filmin konusu şöyle:
“Barbara ve Nicolas beraber çok mutlu olan ve çocuk yapmaya karar veren bir çifttir. Anne olmak daha çok Barbara'nın fikri olsa da baba olmanın heyecanı Nicolas'ı da sarar. Barbara hamileliği süresince bedenen ve ruhen birçok değişim yaşayacak, bebek sahibi olmanın çift üzerindeki etkisi doğumdan sonra daha çok hissedilecektir.”

3/ 10
4 yeni film vizyonda..

Pamuk Prenses ve Avcı (Snow White and the Huntsman)

Destansı bir aksiyon-macera filmi olan “Pamuk Prenses ve Avcı”nın (Snow White and the Huntsman) yönetmenliğini Rupert Sanders üstlendi.
Senaryosunu Evan Daugherty'nin yazdığı filmde Kristen Stewart, Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron'un hayat verdiği kötü kraliçeden daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prenses'i canlandırıyor.

4/ 10