Anneler Gününe özel kozmetik ürünleri

Harvey Nichols’tan “Anneler Günü”ne özel kozmetik kampanyası …

Anneler Gününe özel kozmetik ürünleri

Harvey Nichols mağazaları farklı kozmetik ürün alternatifleriyle beraber annelere özel kampanya avantajıyla anneler gününü unutulmaz kılmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü kozmetik markalarını bünyesinde bulunduran Harvey Nichols mağazaları kozmetik tutkunu olan annenlerin hem ruhuna hem görünümüne adeta sihirli bir değnekle dokunuyor.

1/ 9
Anneler Gününe özel kozmetik ürünleri

Bakım tutkunu anneler için…

Yeni sezonun en hit parçalarından olan Sjal’ın enerji maskesi, Lamer’in kaz ayaklarını ve görünen mimik çizgilerini minimuma indireren göz bakım kremi, Orogold’un altın damlacıklı göz maskesi bakımlı annelerin tercihi oluyor. Kozmetik dünyasının ekol ürünleri olarak gösterilen St.Bart markasının vücut yağları serisi ve Africology’nin peeling kremleri ise annelerin vazgeçilmez hediyesi olmaya aday gösteriliyor.

2/ 9
Anneler Gününe özel kozmetik ürünleri

3/ 9
Anneler Gününe özel kozmetik ürünleri

Plaj tutkunu anneler için…

Yazın yaklaştığı şu günlerde güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayan Lancester’in koruyucu yüz ve vücut yağları, Estee Lauder’in lekesiz ve pürüzsüz bir ten için çıkardığı güneş kremleri seyahat düşkünü annelere hitap ediyor. St.Barts’ın formulündeki vitamin ve minerallerle hayat bulan after sun serisi ise güneş banyosundan sonra cildin gerilmesini yok ederek güneşin keyfini çıkaran annelerin plaj çantalarındaki olmazsa olmaz ürünleri olarak yer alıyor.

4/ 9