Atalarda indirim festivali başlıyor

Atalarda indirim festivali başlıyor

ATALAR, dönemsel olarak düzenlediği alışveriş festivalleri ile moda severlerin yüzünü güldürüyor. Yeni sezona hızlı bir giriş yapan ATALAR’ın, 20-21-22 Nisan tarihlerinde, İzmir Agora AVM, Airport AVM, Olivium AVM, Starcity AVM, Viaport AVM, İzmit ve Antalya mağazalarında gerçekleştireceği alışveriş festivalinde, %25 indirim fırsatı ile yaz gardırobunuzu hareketlendirmeye davetlisiniz.

1/ 7
Atalarda indirim festivali başlıyor

ATALAR 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’da dair;

ATALAR’da yeni sezon, yaz aylarının enerji dolu pozitif ruhunu canlı renk, desen ve detaylar ile stilinize taşıyor. Yenilikçi, heyecanlı ve renkli… ATALAR kadını, bu sezon klasik çizgilere modern yaklaşımlar getirerek kendi stilini kendisi yaratıyor.

2/ 7
Atalarda indirim festivali başlıyor

ATALAR 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda; turuncu, narçiçeği, şeker pembesi, sarı ve zümrüt yeşili tonlar parlak renk paletinin başında geliyor. Vazgeçilmez siyah-beyaz kontrastı, geometrik desenler, puantiye ve çizgiler ile marin temasının modernize yorumları, elbiseler, kısa ceketler, tulumlar, emprime pantolon ve üstler, pilili uzun etekler ve kısa dar paça pantolonlar, koleksiyonun dikkat çeken parçalarını oluşturuyor. Sıcak yaz günlerinde tercih edilen yıkanmış keten, koton, ipek vual, şifon ve viskonlar ise ATALAR kadınının şık seçimleri arasında yer alıyor. Ara beden için de geniş bir ürün yelpazesi hazırlayan ATALAR, stil sahibi her kadına özel tasarımlar sunuyor.

3/ 7
Atalarda indirim festivali başlıyor

Farklı dönemlerin etkilerinin görüldüğü ATALAR’da, 50’lerin özgür, 60’ların tezat ve 70’lerin kural tanımayan ruhu, tasarımlarda hayat buluyor. Çalışan kadınların tercihi takım elbise, gömlek, pantolon ve etekler, ofis şıklığını pastel tonlarla renklendirirken, dantel kumaşların kullanımıyla, kadınsı detaylar dikkat çekiyor.

4/ 7