ATALAR’da İndirim Festivali

ATALAR’da İndirim Festivali

ATALAR’da, sürpriz indirimler, ekstra fırsatlar ile dünya modasını takip eden kadınların beğenisine sunuldu.

ATALAR, 12-13-14 Haziran’da sezon koleksiyonunda yer alan ceket, etek ve elbiselerdeki %50 indirim kampanyasının yanı sıra, yine bu tarihlerde 100 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde, 2-15 Temmuz tarihleri arasında kullanılmak üzere, %20 indirim fırsatı sağlayan Beni Unutma Kuponu uygulamasını başlatıyor.

1/ 10
ATALAR’da İndirim Festivali

Yenilikçi, heyecanlı ve renkli… ATALAR kadını, bu sezon klasik çizgilere modern yaklaşımlar getirerek kendi stilini yaratıyor. Yaz aylarının enerji dolu pozitif ruhu, canlı renk, desen ve detaylar ile gardıroplarınızı
yeniliyor.

2/ 10
ATALAR’da İndirim Festivali

ATALAR 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda; turuncu, narçiçeği, şeker pembesi, sarı ve zümrüt yeşili tonlar parlak renk paletinin başında geliyor. Vazgeçilmez siyah-beyaz kontrastı, geometrik desenler, puantiye ve çizgiler ile marin temasının modernize yorumları, elbiseler, kısa ceketler, tulumlar, emprime pantolon ve üstler, pilili uzun etekler ve kısa dar paça pantolonlar, koleksiyonun dikkat çeken parçalarını oluşturuyor. Sıcak yaz günlerinde tercih edilen yıkanmış keten, koton, ipek vual, şifon ve viskonlar ise ATALAR kadınının şık seçimleri arasında yer alıyor. Ara beden için de geniş bir ürün yelpazesi hazırlayan ATALAR, stil sahibi her kadına özel tasarımlar sunuyor.

3/ 10
ATALAR’da İndirim Festivali

Farklı dönemlerin etkilerinin görüldüğü ATALAR’da, 50’lerin özgür, 60’ların tezat ve 70’lerin kural tanımayan ruhu, tasarımlarda hayat buluyor. Çalışan kadınların tercihi takım elbise, gömlek, pantolon ve etekler, ofis şıklığını pastel tonlarla renklendirirken, dantel kumaşların kullanımıyla, kadınsı detaylar dikkat çekiyor.

4/ 10